Sponsorlu Reklamlar
Görüş Günü Kadınları 1.Bölüm Fragmanı
Görüş Günü Kadınları 1.Bölüm Fragmanı
6 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.486 kez izlenmiş.

Görüş Günü Kadınları 1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Görüş Günü Kadınları 1.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Hayatları, sosyal konumları, dünyaları birbirinden tamamen farklı dört kadının tek ortak noktaları cezaevinde ki sevdikleridir. Bu dört kadın sevdikleri adamları görebilmek için gittikleri “görüş günlerinde” tanışacak ve hayatları hiç ummadıkları bir şekilde birbiriyle karışacaktır. Öyle ki; artık onlar yaşamak için birbirlerine tutunmak; cezaevinde ki eşlerinden uzak ayakta kalabilmek için birbirlerine yaslanmak zorundadır. Her birinin kendilerine ait sırları, eşlerine dair bilmedikleri vardır. Onlar artık “Görüş Günü Kadınları”dır.

Görüş Günü Kadınları 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. Yeni dizi Görüş Günü Kadınları ilk bölümüyle 2 Eylül Pazartesi akşamı 22.15’de Fox ekranlarında başlıyor. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP