Sponsorlu Reklamlar
Geniş Aile 76. Bölüm Fragmanı
Geniş Aile 76. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 787 kez izlenmiş.

Eczanede, işler kötü gitmektedir.
Cevahir’in aklına eczaneyi kurtarmak için parlak bir fikir gelir. Ancak Cevahir işin içine yine biraz alavere biraz da dalavere katar kurtarma operasyonu güme gider.

Hesap kitap yapan Zeynep’in morali çok bozuktur.Eczaneye acil bir operasyon yapılmaz ise batacaktır. Kurnaz Cevahir’in aklına parlak bir fikir gelir. İlaçları motor ile evlere servis yapma düşüncesine Zeynep’te sıcak bakar. Ancak motoru alacak paraları bile yoktur. Hafize ise cici anne mevzusundan dolayı Kuddusi’yi hala affetmemiştir. Hatta siniri geçmediği için eşyalarını alıp Zeynep’e yerleşir. Okuldan uzaklaştırılan Zekai ise yine bir şekilde kapıdan kovulsa bacadan girip Şoray’ı gıcık etmenin yolunu bulur. Motorsiklet almak için Adanalı bir bayiye giden Cevahir çenesinin gücü ile motorsikletleri alır. Ulvi ile beraber evlere paket ilaç servisine başlarlar. Ancak motorsikletleri almak için söylediği yalanlar bir bir ayağına dolanır ve bayinin sahibi kapıya dayanır.Üstelik müşterilerden birine yanlış ilaç götüren Ulvi adamın kalp spazımı geçirmesine neden olur. Eczaneyi kurtarmak isterken gelen şikayetler üzerine müfettişler Zeynep’in ifadesini almak üzere gelirler. Cevahir’in batırdığı işi düzeltmek ise hiç akla gelemeyen birine kalır.Üstelik bu kişi hem eczaneyi kurtarır hem de Zeynep’in gözüne girmeyi başararak bir taşla iki kuş vurur.

Yayın Tarihi:11 Şubat Cuma
Yayın Saati: 20:00

Geniş Aile 76. bölümüyle, 11 Şubat Cuma akşamı STAR’da..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP