Sponsorlu Reklamlar
Geniş Aile 106. Bölüm Fragmanı
Geniş Aile 106. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 820 kez izlenmiş.

Cevahir ve Bilal, Besim’den evlerinin altında tarihi bir tabakanın gömülü olduğunu öğrenirler. Paranın kokusunu alan Cevahir ve Bilal 1 milyon dolar değerindeki tabakayı bulmak için hemen harekete geçer. Kimseye çaktırmadan bu tarihi gömüyü ortaya çıkarmak için Cevahir’in aklına müthiş bir plan gelir. Evi bir an önce boşaltmak için ailenin kadınları ve erkeklerini birbirlerine düşürürler. Her iki taraf da diğeri olmadan daha güzel yaşayabileceklerini ispatlamak için evleri ayırırlar. Erkekler evin geçimini sağladıklarını ve kendileri olmadan kadınların yaşayamayacağını savunurken; kadınlar ise, evi çekip çevirenin kendileri olduğunu, kadınlar olmadan erkeklerin pislik içinde yaşayacağını savunurlar. Ancak iddiaya girmek kazanmaktan daha zorludur. Kadınlar para kazanmanın derdine düşerken, erkekler ise ev, temizlik, yemek işlerine girişirler. İlk pes eden iddiayı kaybedecektir.

Amaçlarına ulaşıp evi boşaltan Cevahir ve Bilal de Besim’i eve getirip tarihi tabakayı bulmak için kazıyı başlatırlar. Kazı için evin altını üstüne getiren bacanaklar temizlik işi için Ulvi’den yardım isterler. Ancak Ulvi, evi temizlemek için temizlikçi kadın yerine iki Nataşa getirince zaten karışık ve gergin olan ortam iyice arapsaçına döner.

Yayın Tarihi: 28 Ekim Cuma
Yayın Saati: 22:45

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP