Sponsorlu Reklamlar
Geniş Aile 105. Bölüm Fragmanı
Geniş Aile 105. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 962 kez izlenmiş.

Alemdar’ın bir sevgilisi olduğu ortaya çıkar. Bunu öğrenen kızlar önce babalarına gücenirler ama merak ağır basınca da kocalarını da alıp tanışmaya giderler. Ancak sıcak ve sevgi dolu davranışlar sergileyen Aliye Hanım, aslında hiç de göründüğü gibi biri değildir. Üstelik Alemdar’ın müstakbel gelin adayını dünürü Ekberler’e yemeğe getirmesi herkes için büyük sürpriz olur. Aliye Hanım, hem Ekber’i hem de Kuddusi’yi daha önceden tanımaktadır. Geçmişe ait bu sırrın ortaya çıkması herkesin huzurunu bozacak cinstendir.

Ailelerinin dağılma tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu anlayan Cevahir ve Koyu Bilal bu evliliğe engel olmak için birlikte harekete geçerler. Fakat her yolu deneyen bacanaklar kayınpederleri Alemdar’ı Aliye Hanım ile nikah masasına oturmaktan vazgeçiremezler. Müzik sektörüne atılmaya çalışan Pırıl ise toyluğunun kurbanı olur. Atakan ile birlikte görüşmeye gittikleri prodüktörün niyeti bambaşkadır.

Prodüktörün tuzağına düşen Pırıl’ın başı fena halde derttedir. Cevahir ve Koyu Bilal de son kozlarını oynayıp Alemdar’ın nikahını basarlar.

Yayın Tarihi: 21 Ekim Cuma
Yayın Saati: 22:45

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP