Sponsorlu Reklamlar
Fırıldak Ailesi 1.Bölüm Fragmanı
Fırıldak Ailesi 1.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 4.250 kez izlenmiş.

Fırıldak Ailesi 1.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Kaliteli formatta sitemizdeki yerini almıştır..

Fırıldak Ailesi ilk bölümüyle 11 Şubat Pazartesi akşamı 23.30’da Star ekranlarında sizlerle buluşacak. İyi seyirler dileriz..

Senaryo ve proje dramaturgisi ile Coşkun Irmak’ın, çizgileriyle ünlü karikatürist Varol Yaşaroğlu’nun hayat verdiği Fırıldak Ailesi sıradan, küçük çıkarlar elde etmek için herşeyi yapabilecek, orta sınıf bir ailenin hikayesini anlatıyor. Deyim yerindeyse; “Dünya dursa da onlar döner” sözünün yaşayan örneği oluyorlar.

Sürekli başını belaya sokan Baba Sabri ve denge unsuru Anne Yıldız Fırıldak’ın 3 çocukları var.

Aklı havada, haylaz oğulları Zeki, hayalperest kızları Afet ve daha yeni yeni konuşmaya başlayan bebek Tosun… Dizide evin gizli otoritesi ise anneanne Dürdane.

25 dakikalık sürelerle ekrana gelecek olan dizide Yıldız (Anne) karakterini Demet Akbağ, Sabri’yi (Baba) ise Bülent Kayabaş seslendirecek.

Grafi2000 Prodüksiyon tarafından hazırlanan Fırıldak Ailesi, Türk televizyonlarında yetişkinlere yönelik ilk yerli çizgi film olma misyonunu da taşıyor.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. furkan damar der ki
    6 sene önce

    MERHABA BEN FURKAN FİLİM ÇOK GÜZEL AMA SABRİ ÇOK KOMİK SABRİNİN KAYANANASI ÇİRKİN OLAN YAŞLI VARYA ONU DİYORUM O ÇOK ŞEYTAN

SEN DE YORUM YAP