Sponsorlu Reklamlar
Firar 7. Bölüm Fragmanı
Firar 7. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.206 kez izlenmiş.

Aziz Ağa’nın sağlık durumu iyiye giderken Bahtiyanlar artık İstanbul’daki evlerinde yaşamaya karar verirler. Baş düşmanları Nadir’in Mardin’den kaçtığının farkındadırlar. Nadir’e Gazi ve Bahar üzerinden ulaşmayı planlarlar. Aziz Ağa’nın ölüm peşini bırakmıştır ama iyileşir iyileşmez Asude ile nikah kıyması kaçınılmazdır. Civan da bir yandan Mardin’deki işleri İstanbul’a taşıma ile uğraşırken henüz Nadir’i yakalayamamanın öfkesini duymaktadır.

Firar halde İstanbul’a gelen Nadir ise her zamankinden daha çok dikkatli olmak zorundadır. Bir yandan polis peşindedir bir yandan Bahtiyanlar’ın intikamı. Tek mutluluğu oğlu Memed’e kavuşmuş olmaktır.Can yoldaşı Turaç ile birlikte saklanmak için güvenli bir yere yerleşirler, ancak burada fazla kalamazlar. Memed’in de hastalığının iyice artması Nadir’in elini kolunu iyice bağlar.

Gönül ise hiç bilmediği, hiç tanımadığı bir hayata başlamıştır. Yaptığı, sebep olduğu ve başına gelen her şey için pişmanlık duyar. Oğlunun özlemine neredeyse dayanamaz. Ama onun için seçilen yeni hayatı istemese de yaşamak zorundadır. Bu zor günlerindeki tek destekçisi ve onu koruyan tek insan genelevdeki Fadik’tir.

Firar yepyeni bölümüyle 28 Ekim Cuma akşamı STAR TV ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP