Sponsorlu Reklamlar
Firar 4. Bölüm Fragmanı
Firar 4. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 4.893 kez izlenmiş.

Nadir kaçarken son anda jandarma tarafından yakalanır. Oğlu, Bahar ve Turaçla birlikte gözaltına alınırlar.

Aziz Ağa da Nadir’i kıl payı ellerinden kaçırdıklarına fazlasıyla sinirlenir. Avukat Gazi ise Nadir’in tutuklandığının haberini alır almaz yanına gider. Nadir’in firarının sonu gelmiş, cezaevinden öteye kaçışı yoktur artık.

Bahar’ın da jandarmada tutulması Aziz Ağa’nın hiç işine gelmez. Bahar bütün bildiklerini jandarmaya anlatırsa Bahtiyanlar’ın işleri iyice karışacaktır. Bir yolunu bulup Bahar’ı oradan çıkarırlar.

Civan ise babası Aziz Ağa’nın aksine öfkesini kontrol edemez haldedir. Nadir’i göz göre göre jandarmaya teslim etmek iyice hırslanmasına sebep olur.

Bahtiyan konağında taziyecilerin kalabalığı vardır. Asude kendini kaybetmiş perişan bir haldedir. Kerim’in ölümüyle Bahtiyan konağında bütün dengeler alt üst olacaktır. Kan davasının bozulması için Kerim’in zamanında ödediği bedel şimdi Aziz Ağa’nın yakasındadır.

Firar yepyeni bölümüyle 7 Ekim Cuma akşamı STAR ekranlarında olacak..

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. görkem kılıç der ki
  8 sene önce

  yaa çok güzel bir dizi şimdi nadirin hapse girmesi çok kötü oldu nadir nasıl çıkacakki ordan çok merak ediyorum inşallah bir yolunu bulur ve kurtulur ayrıca civandanda hiç hoşlanmıyorum o amcasındanda kötü galiba civanı asudeyle evlendirecekler kan davasının sürmemesi için

  • mehmet der ki
   8 sene önce

   nadir bi yolunu bulup kaçmasın bence jandarmalar onu serbest bıraksın bide baharı nadirden ayırmasınlar bahtiyanlar inşaaaaallllaaaahhhh !!!!!!

SEN DE YORUM YAP