Sponsorlu Reklamlar
Firar 3. Bölüm Fragmanı
Firar 3. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 4.831 kez izlenmiş.

Nadir’e karısı Gönül’ün Kerim’le birlikte olduğu haberi gelir. Nadir ikisinin olabileceği tek yere gider ve Gönül’ü Kerim’le birlikte yakalar. Nadir için o an her şey bitmiştir artık. Kerim Nadir’in öfkesinden ve yapacaklarından kaçmaya çalışsa da işi çok zordur. O artık sonu gelmez bir yola girmiştir Nadir için ne karısı kalmıştır, ne de ağası. Nadir’in firarı başlar artık. Ama tek başına değildir. Yanına oğlu Memed’i, Bahar’ı ve Turaç’ı da alır.

Acı haber, Bahtiyan konağının ortasına bir kurşun gibi çöker. Bütün aile perişan olur Kerim’in karısı Asude ise derin bir şokun içindedir. Kerim’in başına gelenlerin sebebini öğrendiğinde ise acısı daha da artar.

Aziz Ağa ise bu korkunç acıyı yüreğine gömerken en güvendiği adamından aldığı darbeye rağmen ayakta durmak zorundadır. Bahtiyan ailesinde artık hiçbir şey eskisi gibi değildir ve olmayacaktır ..

Firar yepyeni bölümüyle 30 Eylül Cuma akşamı STAR ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. görkem kılıç der ki
    8 sene önce

    bu dizi,nin konusunu ve oyuncularını çok beğendim çok kaliteli bir kadrosu var türk halkı umarım hak ettiği değeri verir bu bölüme gelince nadirin kerim ağayı ve karısını vuracağını düşünmüyorum nadir setr duruşunun altında iyi bir yürek taşıyor yada tam vuracakken çok sevdiği ağası yetişecek

SEN DE YORUM YAP