Sponsorlu Reklamlar
Firar 20. Bölüm Fragmanı
Firar 20. Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 3.072 kez izlenmiş.

Komiser Elif’in Bahtiyanlar’ın bütün kirli çamaşırlarını ortaya çıkarma ihtimali, Aziz Ağa’yı çıldırtır

Aziz Ağa, Cemre’nin Semih tarafından hırpalandığını öğrenince sinirlerine hakim olamaz. Kaçmak üzere olan Semih’i bulur ve gerekenin yapılması için Baran’a emir verir. Ancak Baran ağasından aldığı bu emri yerine getirip getirmeme konusunda tereddütte kalır. Bu olay arası uzun zamandır açık olan Civan’la Aziz Ağa’yı birbirine yakınlaştırırken, Cemre’nin pişman olup acı çekmesine sebep olur.

Aziz Ağa, Komiser Elif’in Nadir’i araştırdığını ve Bahtiyanlar’a kadar çoğu şeyi bildiğini öğrenir. Artık Komiser Elif’in yaşaması ve Bahtiyan ailesinin bütün kirli işlerini ortaya çıkarması ihtimali, Aziz Ağa’nın içini kemirmeye başlamıştır. Nadir ise Elif’e tehlikeli sularda yüzdüğünü söylese de onun bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur, nitekim derinlemesine araştırmaya başlar. Ama Aziz Ağa’nın onun için hiç de iyi olmayan planları vardır.

Gönül, yaşadığı bütün acıların hesabını Zayid’ten soracaktır.

Gönül ise oğlu Memed’e kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşar. Oğlunun yanında kalamaması ise onun için ölümden beterdir. Bu arada Nadir, hayatlarının akışının değişmesinin ve başlarına gelen bütün olayların sorumlusu olarak gördüğü Gönül’ün oğlunu ara sıra görmesine izin verir. Ancak oğlunu göreceği gün Gönül’ün karşısına hiç beklemediği biri çıkar. Bu sefer güçlü ve güçsüz olanın yerini değişmiştir. Zahid yaşayacağı bir gecelik kaçamağın bedelini çok ağır bir şekilde ödeyecektir, Gönül ise yaşadığı bütün acıların hesabını ondan soracaktır.

Yayın Tarihi : 31 Ocak Salı
Yayın Saati : 20.00 Yeni Bölüm

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP