Sponsorlu Reklamlar
Firar 2. Bölüm Fragmanı
Firar 2. Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 4.533 kez izlenmiş.

Nadir, Bahar’ı son anda ölümden kurtarmıştır. Onu en güvendiği, kimsenin rahatsız edemeyeceği bir yere, Nine’ye emanet eder. Konakta da gergin bir hava vardır. Aziz Ağa sabırla Nadir’in gelmesini ve olanları anlatmasını bekler. Nadir gelip herşeyi anlattığında Aziz Ağa onu affeder ama Bahar’ın kimseye bir şey anlatmadan bir an önce Mardin’den gitmesini ister. Kerim’in de Nadir’e karşı kini daha da artar ama ona olan öfkesini başka yolla çıkarmaktadır. Nadir’in karısı Gönül’ü baştan çıkarır ve devamını getirme niyetindedir.

Bahar, ninenin yardımıyla yaşadığı travmatik olayı yavaş yavaş atlatmaya çalışır ama ağabeyinin gözlerinin önünde öldürülmesinin acısını hafifletmek kolay değildir. Nadir’e ilk başta şüphe ve korkuyla baksa da kendisini koruduğuna ve ondan zarar gelmeyeceğine inanır. Nadir’in biraz çekingen ama oldukça samimi tavırları Bahar’ı etkisi altına almaya başlar.

Civan da işin aslını öğrenmek için Mardin’e gelir. Amcası Kerim olan biten ne varsa herşeyi Civan’a anlatır. O da aynı Kerim gibi Nadir’e ve onun cesaretine öfkelidir ancak Civan’ın bilmediği ve çok merak ettiği bir şey vardır: Bahar. Gece gizlice ninenin evinin oraya Bahar’ın kim olduğunu görmeye gider ama orada hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. İlk gördüğü anda Bahar’a tutulur ve Bahar Civan’ın Nadir’e karşı olan öfkesinin en büyük sebebidir artık.

Firar yeni sezonun iddialı dizilerinden olacağını daha ilk bölümüyle kanıtladı.. Firar yepyeni bölümüyle 23 Eylül Cuma akşamı STAR TV ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP