Sponsorlu Reklamlar
Firar 17. Bölüm Fragmanı
Firar 17. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 3.134 kez izlenmiş.

Bahar için yolun sonu göründü mü?

Aziz Ağa Nadir’in evini kurşun yağmuruna tutar. Ölümle burun buruna gelen Nadir, oğlu Memed ile zor bela evden kaçarak hayatta kalmayı başarır. Artık oğlu Memed’i güvenli bir yere yerleştirmek zorundadır.

Polis Nadir’in baskına uğrayan evinde araştırma yapmaya başlar. Nadir’in bir fotoğrafını ele geçiren Komiser Elif, onu bulmayı ve kim olduğunu öğrenmeyi kafasına koyar.

Bu arada gidecek bir yeri kalmayan Bahar çareyi Civan’a sığınmakta bulur. Kısa sürede arka arkaya yaşadığı bu kadar çok şeyi artık kaldıramayacak durumda olan Bahar’ı zor bir karar bekler.

Öte yandan Asude, Mahur Hanım’a karşı her fırsatta iğneleyici ve intikam dolu sözler etmekte ve onu zor duruma düşürmeye çalışmaktadır. Cemre ile Semih’in nikah tarihi ise belli olur

Aziz Ağa ile Civan cephesinde ise ipler iyice gerilmiştir. Bu konuda Civan’ın taviz verme ve geri dönmeye niyeti yoktur.

Yayın Tarihi: 10 Ocak Salı
Yayın Saati: 20.00 Yeni Bölüm

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP