Sponsorlu Reklamlar
Feriha Sezon Finalinde Vuruluyor!
Feriha Sezon Finalinde Vuruluyor!
1 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 4.445 kez izlenmiş.

“Adını Feriha Koydum”un son bölümünde istediğine ulaşmış gibi görünen Feriha’yı acı bir son bekliyor.

‘Adını Feriha Koydum’un cuma günü yayınlanacak olan sezon finalinde Hazal Kaya’nın canlandırdığı Feriha karakteri nikahın ardından vurularak öldürülüyor.

Ekranların en çok izlenen yapımlarından ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinin son bölümünün çekimi Etiler’de bir parkta yapıldı. MED Yapım, final sahnelerinde çekim alanı çevresinde 15 koruma ile önlem aldı. Ancak görüntüler basına sızdı. Yayınlanan son fragmanda Levent’ten (Barış Kılıç) evlenme teklifi aldığı görülen Feriha (Hazal Kaya) sezon finalinde ise kalbinin sesini dinliyor ve Emir’le (Çağatay Ulusoy) nikah masasına oturuyor. Mavi kuşağı olan bir gelinlik giyen Feriha’nın çok mutlu olduğu dikkat çekiyor. Ancak bu mutluluk uzun sürmüyor ve Feriha Emir’le ilk dansını ettiği sırada vurularak öldürülüyor. O sahnede yönetmenin isteği üzerine buğulu gözlerle bakması beklenen Hazal Kaya’nın ağlama krizine girmesi ise çekimlere kısa bir mola verilmesine sebep oldu.

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. burçak korukcu der ki
  7 sene önce

  ya feriha nie ölüyo ölmez ya abartılıyo

 2. Elif Gecesefası der ki
  7 sene önce

  yaa nolur Feriha ölmesin lütfen… Sadece tedavi görsün … Emir de başkasına asık olmasın … dizi tadında kalsın lütfennnnn!!!

 3. melisa der ki
  7 sene önce

  bu gerçek mi allahımmmm

SEN DE YORUM YAP