Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 57. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 57. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
8 adet yorum yapılmış.
Toplam 24.567 kez izlenmiş.

Erdoğan’ın evlerine kadar girip, Fatmagül’ün gelinliğine dokunmuş olma ihtimali, Kerim’i çileden çıkarır. Kerim’in ellerinde parçalanan gelinlik, Fatmagül’ün en büyük hayalini de alıp götürür. Erdoğan’ın karşısına çıkıp hesap sormak isteyen Kerim’i, Kadir engeller.Yaşaranlara karşı çaresiz hisseden Kerim’in öfkesi yavaş yavaş kendine dönmeye, Kerim giderek içine kapanmaya başlar. Erdoğan’la Reşat Yaşaran arasında bir süredir devam eden sessiz savaş, Erdoğan’ın kendisine kurulan tuzağı öğrenmesiyle daha da sertleşir. Yaşaranlar aile içi meseleleriyle uğraşırken, Kadir Erdoğan’ı köşeye sıkıştıracak delile ulaşır. Fatmagül, öfkesini içine attıkça sessizliği büyüyen Kerime destek olmaya çalışmaktadır. Bu arada Gül Mutfağına kadar gelip ondan yardım isteyen annenin acısına kayıtsız kalamayan Fatmagül, hikayesini öğrendiği Özge’yle konuşmaya karar verir. Bu karşılaşma Kerim’i de farklı biçimde etkiler. Erdoğan’ın yeniden sorguya çekilmesiyle daralan çember, Mustafa’yı da içine çekmeye başlar. Kapana kısıldığını anlayan Mustafa, tek çıkış yolunu kullanmaya karar verir. Maddi zorluklar Fatmagül ve Kerim’ın sıkıntılarına bir yenisini eklerken, Özge’nin sesi yeni bir umudun müjdesi, yeni bir mücadelenin başlangıcı olacaktır.

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi, Fatmagül’ün Suçu Ne? yepyeni bölümüyle 5 Ocak Perşembe akşamı KANAL D ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak.. Fatmagül’ün Suçu Ne? 57. bölümünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz..

Eklenme Tarihi:
8 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. siyahlale bulut der ki
  7 sene önce

  KERİM VURULACAK DENİYOR.ACIKTA KALAN SAKLANAN BİR TEK, MUS—-FA VAR.MUS–FA DÜŞÜNCELERİNDE FATMAGÜLLE AŞKINA DÖNECEK VE FATMAGÜLÜN KENDİNİ HİÇ SEVMEDİĞİNİ ANLIYACAK BU HIRSLA KERİMLE FATMAGÜLÜ YAN YANA GÖRÜNCE KERİMİ VURACAK.KAYBEDECEK BİRŞEYİ KALMAYAN MUS—FA BUNU DA YAPACAK VE FATMAGÜLLE BERABER.ASUYU DA KAYBEDECEK…KERİM ZOR DURUMDA.

  • bahar der ki
   7 sene önce

   tüyo mu alıyosun yoksa kendin senaryo yazma

 2. siyahlale bulut der ki
  7 sene önce

  ÇOK-GÜZEL-BİR BÖLÜM-KERİMİN CARESİZLİĞİ-ÖZGENİN DIRAMI.ÇOK AĞLADIM.EN GÜZEL BÖLÜMLERDEN BİRİYDİ.TEŞEKKÜRLER.

  • ayten der ki
   7 sene önce

   sana katiliyorum cok guzel bir bolum oldu.

 3. sevda çelik der ki
  7 sene önce

  çok harika gidiyorsunuz ama o pislik ikili erdoğan ve selim cezalarını çekmeleri lazım

 4. birgül der ki
  7 sene önce

  şu mukaddese biri hatırlatsa artık kimin umrunda rahmi.kendi o kadar önemsese idi çocuğunu kaptığı gibi eskisine koşmazdı onu terkederken çokmu seviyordu kocasını tek başına yaşamaya cesaret edemeyen insanların en güzel örneği ve bencillik abidesi kadın ve halada konuşmaya kimsenin umrunda değiliz demeye yüzü var.susturun şunu artık.bide fatmagülle kerim azcık yakınlaşıyorlar hemen bi bölen çıkıyor.tamda hayatın içinden diyemiyorum çünkü hayatta kimse bu kadar susamıyor maalesef.mutluluğu en çok mağdurlar hakediyor madem izlyenlerede biraz cesaret vermeli örnek alınan diziler.bunu yaşayanlar da:hah işte aynen böyle olucak diye cesaretini kaç kişi kaybetti kimbilir.azcık umut filizlensin dizimize sahip çıkıyoruz biz.umut hep var çünkü olmalıda.yaşamak istiyorsak cılız dallara bile sarılmalı insan

  • mnn der ki
   7 sene önce

   bencede çok haklısın

  • sevda der ki
   7 sene önce

   gerçekten
   çok haklısın

SEN DE YORUM YAP