Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 50. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 50. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
19 adet yorum yapılmış.
Toplam 14.803 kez izlenmiş.

Reyting rekortmeni dizilerden Fatmagül’ün Suçu Ne? yepyeni bölümüyle 17 Kasım Perşembe akşamı KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
19 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. siyahlale bulut der ki
  8 sene önce

  TEŞEKKÜR EDERİM-BU DİZİYİ ÇOK SEVİYORUM.ENGİN AKYÜREK -HAYRANIYIM.BEREN SAAT ,DE ÇOK SEVDİĞİM BİR SANATCI.AMA HERKEZİN HAYRAN OLDUĞU BİRİ VAR.ÇOK GÜZEL BİR DİZİ NE KADAR DA KIZSAM SENARİSTLERE HAYRANIM.DİZİNİN ASIL KONUSU BU-İNANIN HİÇ BİR DİZİYİ SEYREDEMİYORUM.KOMİK DİZİLER HARİÇ.FATMAGÜL BENİM TEK FOVORİM.DİZİ SONUNU YAZMADIM.ÇÜNKÜ HERKEZİN BEKLEDİĞİ BİR SON DEYİL.YAZARKEN DAHİ BENİM MORALİM BOZULDU.AMA SONU MUTLU BİTER İNŞ.

 2. siyahlale bulut der ki
  8 sene önce

  BU BENİM YORUMUM .YANİ BU SEZON İÇİN YAZDIM.BİR BÖLÜM.SON KOYMADIM.SAYFA RENKLENSİN İSTEDİM.

  • nsargin der ki
   8 sene önce

   “siyah lale” sizin yazdığınız öngörüler genellikle doğru çıkıyor,son yazdıklarınız biz dizi takipçilerini sevindirecek gelişmeler,selim zaten olayın başından beri yönlendirilmeyle olayların içine karıştığı için,fg ile kerimin peşini bırakmama konusunda da pasif olacaktır.bundan sonra başroldeki kötü karakter erdoğan olacak,reşat ve münirde devreden çıkacak,olayın baş müsebbibi erdoğan tek başına uğraşacaktır bizimkilerle….fg ile kerimin psikoloğa anlattıkları ne kadar duyguluydu,şu ana kadar izlediğim en güzel bölümdü,enginde berende bu diziyle oyunculukta zirveye ulaştılar.

 3. siyahlale bulut der ki
  8 sene önce

  FATMAGÜLE DESTEK VEREN KADIN ÖRGÜTLERİ VE MAHKEMENİN İLERİ BİR TARİHE ERTELENMESİNDEN SONRA ILGAZ AİLESİ GÜNLÜK YAŞAMLARINA DÖNECEK.MEYREM AŞAĞIYA İNECEK.BİR ŞEKİLDE MUKADDESİ O RADAN ALACAKLAR.ERDOĞANIN BULUNDUĞU AŞAKİ BÖLÜM MUKADDESE AYARLANABİLİR.KERİM VE FATMAGÜL ŞİMDİLİK AYRI BİR EVE ÇIKAMAZ AMA YUKARIDA KENDİLERİNE AİT BİR KAT OLACAK.MUTFAK ORTAK.FAHRETTİN ILGAZ Av.Kadire bir teklifte bulunacak.TÜRKİYE,deki işleri ile ilgilenmesi için Av Kadir bunu kabul etmeyecek .ikinci teklifi kabul edecek.Zor durumda kalan Yaşaranların hisselerini ortağıyla birlikte KERİM ve FATMAGÜL adına piyasadan toplamayı kabul edecek.Fahrettin bey böylece KERİM ve evden ayrılmamakta direnen Deniz için Kadir beye bahaneyle yüklü avkatlık icreti ödeyecek.KERİM ve FATMAGÜL enselerin de YAŞARANLAR ve ESKİSİNİN gölgesini hissederlerken.davadan sonra ASU Yurt dışına Fahrettinin evlerinden birine yerleşecek.Bir birini HİÇ tanımayan Meltem ve Nil aynı şeyi düşünecek.Nil Erdoğan onu ilk aradığı anda Erdoğana yaklaşıp gerceği öğrenip,Fatmagüle yardım etmeye karar verecek.Meltem hem Fatmagülün eskisi hemde Selimi kullanıp her ikisinide itirafa zorluyacak.Bu tehlikeli oyunda Fatmagülün eskisi Erdoğanın devreye girmesiyle bilinç olarak Selimi öldürecek.Bu cinayet Vural cinayetiyle bir çözülecek.Erdoğan amacı o geceki şahitlerin tümünü yok etmek. çok önemli bir detay varki.O gece KERİMİN FATMAGÜLE neden yardım edemediğini bilen ikikişi var.Biri Selim diğeri Erdoğan.Yanlız Selim öldürül meden bir ikigün önce bunu Melteme anlatacak.Meltem Selimin yanına sürekli kayıt çihazıyla gittiği için bunu kaydedecek.FATMAGÜL VE KERİM AŞKLARI DOLU DİZGİN DEVAM EDECEK ÖYLE SAHNELER OLACAKKİ İKİ İNSANIN BİRBİRİNE DOKUNMADAN YARATTIKLARI AŞKA HAYRAN KAKACAĞIZ.

  • nsargin der ki
   8 sene önce

   dizinin senaryosumu yayınlandı,yazılanlar sezonun özeti gibi.

  • bahar der ki
   8 sene önce

   bunlar öngörümü yoksa senaristlerden duyumlar mı kısaca gerçek mi siyah lale açıklarsan memnun olucam şimdiden teşekkürler

 4. siyahlale der ki
  8 sene önce

  Bu bölüm KERİM ve FATMAGÜL acısından daha iyi olur temenni ederim.YANLIZ BEN KENDİMİ İFADE EDEMİYORUM.BU KADAR MEDYAYA DEŞİFRE OLMASI-BELKİ SİZ HAKLISINIZ.YÜZÜ BU KADAR BASINA YANSIYAN 3.KİŞİNİN ZARARINA UĞRAYAN BİR BAYAN TOPLUM İÇİNDE DAVAYI KAZANSA BİLE DURUMU NE OLUR.YANLIZ UNUTULMAMASI GEREKEN BİR KONU FATMAGÜLÜ BU DURUMA GETİREN KERİMDİR.KENDİNİ İHBAR EDEN KERİMDİR.FATMAGÜLE DAVANDAN VAZ GEÇMEYE DİYEN KERİMDİR.AYIPTIR.HİÇ OLMAZSA FATMAGÜL YANLIZ DEYİL KERİMİN ELİNİ TUTARAK YÜRÜSEYDİ.LÜTFEN HER SEFERİNDE FATMAGÜLÜ DEFALARCA SATAN KENDİNİ İHBAR ETMEKTENSE FATMAGÜLÜN -KERİMİN CANINI YAKAN (SANKİ BAŞ AKTÖRMÜŞ GİBİ BİZ SEYRETMEKTEN SIKILDIĞIMIZ) ESKİSİNİ DAHA AZ GÖSTERİN LÜTFEN. GÜNDEMDE TUTMAYIN.

 5. siyahlale der ki
  8 sene önce

  ENGİN AKYÜREK,in HAYAT SERÜVENİ= BU KLİP ÇOK GÜZEL.DİNLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM.YOU-TUBE- ENGİN AKYÜREK-SEVENLER İÇİN.

 6. SEVDA der ki
  8 sene önce

  merhaba,
  evet gerçekten beklediğimiz güzel bölümler yavaş yavaş geliyor. evet siyahlale çok haklı fatmagül ve kerim için sokakta dolaşmak ve rahat bir şekilde yaşamak biraz zorlaşacak. fakat mağdur olan taraf oldukları için insanlar acıyarak ve üzülerek bakacaklar onlara. Asıl layıklarını bulacak olan yaşaranlar için çok ama çok kötü günler geliyor bence. bir yönden medyaya yansıması çok iyi nedeni ileride yaşaranlar tarafından tehdit edildiklerinde veya herhangi bir şekilde zarar gördüklerinde bunu sadece fatmagül ve kerim tarafı bilmeyecek toplumda medya aracılığıyla öğrenebilecek. Herkese mutlu ve huzurlu günler dileklerimle…

  • nsargin der ki
   8 sene önce

   evet sevda,siyah lale de siz de haklısınız,olayın basına çıkmasından sonra asıl mahkum olanlar yaşaranlar olacak,ne iş hayatlarında ne özel hayatlarında rahat bir adım atamayacaklar,bu olay ömürleri boyunca onları takip edecek…yazık kerimin ben beklerim demesi ne kadar hüzünlü,aşkı için bu kadar mücadele veren insanlar kaldımı şu hayatta?

 7. joeblack60 der ki
  8 sene önce

  belki yürüme sahnesi hayal olabilir…

 8. sagirvedilsiz der ki
  8 sene önce

  Nihayet Fatmagül artık daha güçlü olacak,arkasında halk var…Şu yaşaranlar inşaallah cezalarını bulur…

 9. siyahlale der ki
  8 sene önce

  Fatmagül davasında ne kadar.şanslı.Yaşaranların yapamadığını senaristler yaptı.Fatmagül -Kerim ne yapacak bundan sonra.Medyanın içine sokulan bu davanın her ikisi için sağladığı fayda nedir.Zaten olay çözülüyordu Örgütler devreye girmekte geç kaldı.Şahitler hazırdı.Şimdi ne oldu biliyormusunuz.Fatmagül -Kerim kendi kazandıkları davayı özgürlüklerini vererek kaybettiler.Bundan sonra Fatmagül nereye giderse gitsin nasıl karşılanacak.Kerim defalarca-Meyrem-Mukaddes-Rahmi ve Kadir bey neden bucak-bucak zarar olayını sakladılar.Erdoğan daha öncede geldi vural da geldi ne değiştide FATMAGÜL ve KERİMİ MEDYAYA Reklam yaparak-Yüzlerini afişe ederek.DAVAYA GİTMEYE KARAR VERDİLER.FATMAGÜL BU MEDYA BASKISINI KALDIRA BİLECEKMİ.KERİM DAHA MI RAHAT OLACAK.ASIL MAHKÜMÜYET ŞİMDİ BAŞLIYOR.KERİM VE FATMAGÜL İÇİN DAVAYI KAZANACAKLAR.FATMAGÜLÜN HAKlI-SONRASI -ÇOCUKLARI VE GELEÇEKLERİNİ NASIL KORUYACAK-EĞER BU YAZDIKLARIM YANLIŞSA ÖZÜRDİLERİM.SENARİSTLERİ KUTLARIM.ÇOK GÜZEL BİR YERE GETİRDİLER KONUYU -İNŞ-FATMAGÜL VE KERİMİ -BU KABUS GİBİ OLAYDAN KURTARIP.TOPLUM İÇİN HERKEZİN HERŞEKİLDE KABUL EDECEĞİ BİR KONUMA GETİRİRLER.

 10. nsargin der ki
  8 sene önce

  En sonunda görmek istediğimiz bölümler başlıyor,48 ve 49. bölümler güzeldi 50.bölümde süper gibi görünüyor…

 11. ŞAFAK der ki
  8 sene önce

  yaa evet kerim inş. erdoğanı bi güzel döver de akıllanır..ama çok uzatıyolar yaa bişeyler artık hızlı ilerlesin fatmagülle kerim yakınlaşsın.bide kardeşim öyle bi reklam sokuyolarkii arayaa bekle beklee…

 12. elvin der ki
  8 sene önce

  ne guzel bir bolum super

 13. beşiktaşlı der ki
  8 sene önce

  yaaaaaaaaaaaaaaaa harika bi bölüm olacak gel persembe gel:))

 14. birgül der ki
  8 sene önce

  güzel bi bölüm bir gün sabahtan akşama böüm bitti ama erdoğana yazık oldu bide doktorun ona şans vereceği gün bu şekilde sıkışması onun için kötü oldu

  • Betul kaya der ki
   8 sene önce

   Ne yazık olması ya ona mustahak insallah kerım bır guzel döver onu.

SEN DE YORUM YAP