Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 49. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 49. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
10 adet yorum yapılmış.
Toplam 16.298 kez izlenmiş.

Ekranların sevilen dizisi Fatmagül’ün Suçu Ne? yepyeni bölümüyle 10 Kasım Perşembe akşamı KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
10 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. siyahlale der ki
  8 sene önce

  FRAGMAN BEKLİYORUZ.ENGİN AKYÜREK SENİN İÇİN P.V.C KARŞISINDA TUTSAK KALDIK.HER YERE YAZDIK LÜTFEN FRAGMANI YAYINLAYIN-Kİ İŞİMİZE BAKALIM.FATMAGÜL -HEYACANLA BEKLİYORUZ.

 2. siyahlale der ki
  8 sene önce

  KERİMİN YÜZÜNDEKİ MUTLULUK HERŞEYE DEĞER.ÇOK BEKLEDİ.SABRETTİ.BİZLERDE SABRETTİK.MUTLULUĞU BULDUK.BUNDAN SONRA KERİM VE FATMAGÜL BİRLİKTE HERŞEYİN ÜSTESİNDEN GELECEKLER.BAŞARACAKLAR.KERİM FATMAGÜLLÜN BAŞINDAN BERİ YANIN DAYDI.SON MAHKEMEDE DESTEK GELECEKMİŞ.DIŞARIDAN.BU DA GÜZEL UNUTMAMAK GEREKİRKİ-KERİM GÖZ ARDI EDİLEMEZ.BAŞINDAN BERİ YANIN DA OLAN KERİM Dİ.

  • Naser der ki
   7 sene önce

   Esracığım çok güzel yazmışsın, Umarım sende eşinle kendi tlaonurrına böyle örnek olabilirsin.

 3. leyla der ki
  8 sene önce

  merhaba.men bakuden yaziram.bilmek isterdim fatmagulle kerimin duyunune cok bolum mi kalmis

 4. frh der ki
  8 sene önce

  acaba bu fragmanda çalan yabancı şarkının adını bilen var mı??

 5. esmademir der ki
  8 sene önce

  Fatmagülün kendini sevdiğini itiraf etmesi ile, Kerimin ayakları yerden kesilirler. Bu andan sonra, Kerim ve Fatmagülün kalbindeki tatlı heyecanı, çevrelerinden gizlemeleri daha zor olur. Fatmagüller cephesinde güzel ve umutlu gelişmeler yaşanırken, Yaşaranların mahkemeye kısa bir süre kalmasına rağmen sessizliklerini sürdürmeleri, Fahrettinin dikkatinden kaçmaz. Fahrettin Ilgazı şüphesinde haklı çıkaracak işaretse hiç beklemediği bir anda gelir. Münirin gölgesini sürekli üzerinde hisseden Mustafa, Yaşaranların isteğini yerine getirmek için harekete geçmek zorunda kalır. Mustafanın ilk durağı Gül Mutfağı olur. Bu sırada Kerim ve Kadir, Fahrettinin yardımları sayesinde, hem Mustafa, hem de Yaşaranlar ile ilgili soru işaretlerinin peşine düşer. Kerim, babası ile bu gelişmeden ötürü istemese de, yeniden bir araya gelmek zorunda kalır. Nilin kendisi ile iletişimini kesmesinin ardından, Erdoğan alkole ve öfkesine sığınır. Bu durumun suçlusu, ona göre Fatmagül ve açtığı davadır. Artık Fatmagülün karşısına çıkma zamanı gelmiştir. Öfkesi Erdoğanı Fatmagüllerin evine kadar götürür.

 6. tromeo der ki
  8 sene önce

  FATMAGÜL’ÜN SUÇU NE 49.BÖLÜM ÖZETİ Fatmagül kendisini sevdiğini itiraf etmesiyle, Kerim’in ayakları yerden kesilir. Bu andan sonra, Kerim ve Fatmagül’ün kalplerindeki tatlı heyecanı çevrelerinden gizlemesi daha zor olur. Fatmagüller cephesinde güzel ve umutlu gelişmeler yaşanırken, Yaşaranlar’ın mahkemeye kısa bir süre kalmasına rağmen sessizliğini sürdürmesi Fahrettin Ilgaz’ın dikkatinden kaçmaz. Fahrettin’i şüphelerinde haklı çıkaracak işaret ise hiç beklemediği bir anda gelir. Münir’in gölgesini sürekli üstünde hisseden Mustafa Yaşaranlar’ın isteklerini yerine getirmek için harekete geçmek zorunda kalır. Mustafa’nın ilk durağı Gül Mutfağı olur. Bu sırada Kerim ve Kadir, Fahrettin Ilgaz’ın yardımı sayesinde, hem Mustafa, hem de Yaşaranlarla ilgili soru işaretlerinin peşine düşerler. Kerim, babasıyla bu gelişmeden ötürü istemese de, yeniden bir araya gelmek zorunda kalır. Nil’in kendisiyle iletişimini kesmesinin ardından, Erdoğan alkole ve öfkesine sığınır. Bu durumun suçlusu ona göre Fatmagül ve açtığı davadır. Artık Fatmagül’ün karşısına çıkma zamanı gelmiştir. Öfkesi Erdoğan’ı Fatmagüllerin evine kadar götürür

 7. nsargin der ki
  8 sene önce

  evet gerçekten güzeldi,dizi başladı başlayalı ilk defa rahat bi şekilde izledim,bi şey düzeliyorsa başka bi şey bozulmak zorunda ya,bizimkiler mutluluk sarhoşu iken şimdide erdoğan rahatsız edecek onları,ayrıca asu mustafadan ayrılıp sami ile evlenebilir yada mustafa boşanmaz ama asunun çocuğunu sami kabullenir gibi görünüyor,fazla şımarık biri olsada denizin gelmesi iyi oldu,dizinin kasvetli havası dağıldı,otel sahibi düğün ne zaman diye sorunca kerimin bahara demesi,senaristlerin hep merak edilen bu soruya cevabımıydı acaba?

 8. yagmur der ki
  8 sene önce

  ay çok güzel bir bölümdü ama fatmagüle gene kızdım ya zaten kerime çok çektirdin köyün garibinden ne istedin o kadar dayak yedi çocuk neyse son sahne çok hoşuma gitti benim kerim gülüyor ya gözlerini açıyo ben o an bittim resmen ya sabrın sonu selamet miş dogru ama ben gelecek bölümde yapar gene yapacagını inkar mı eder kaçar gider mi odasına mı kapanır ama bir şeyler mutlaka yapar beklenir ondan….

  • moonays der ki
   8 sene önce

   evvet zavalli kerim daha cok ceker fatmagulden. Cok guzel bir dizi insan hic bitmesini istemiyor, gelecek persembeyi zor bekliyorum. sadece fatmagul degil kerim de cok guzel yapiyor rolunu. ikisi arasinda cok guzel bir kimya var filimde. Muhahkkka ki Erdogan ve mustafa bu mutluluga bir golge vuracaklar.bir sekilde ya kerimi zor duruma sokup fatmagule onlar sucsuz dedirttirecekler sanirim.

SEN DE YORUM YAP