Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 45. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 45. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
53 adet yorum yapılmış.
Toplam 29.870 kez izlenmiş.

Annesinin bıraktığı mektupla, yıllarca bir yalana inandığını fark eden Kerim, tüm hayatını yeniden gözden geçirmeye başlar. Artık Kerim için Fatmagül’le olan evliliği bile soru işaretleriyle doludur. Kerim’in kendisini hiçbir zaman affetmeyeceğini düşünen Ebe Nine bu süreçte çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Turaner Alagöz’ün intiharı, Yaşaranlar’ın gündemine bomba gibi düşer. Reşat Yaşaran olayların bu noktaya gelmesinin sebebi olarak Erdoğan’ı görünce, Yaşaranlar arasında yeni bir fırtına kopar. Ama asıl tehlike, Turaner Alagöz’ün ölmeden önce savcılığa verilmek üzere bıraktığı mektuptur. Bu mektup Fatmagül ile ilgilidir.

Meltem’e destek olmak için Ankara’ya giden Mustafa, her yeni gelişmeyi Fatmagül’e ulaşabilmek için kullanır. Fatmagül’ün Mustafa’yla süren iletişimi Kerim’in yüreğindeki korkulara bir yenisini ekler. Bu korkular, Fatmagül’ün mahkemesiyle ilgili sevindirici gelişmelerin bile önüne geçer. Yıllar sonra babası Fahrettin’le bir araya gelen Kerim ise bu buluşmadan sonra iyice içine kapanır. Fatmagül sabırla Kerim’e yardım etmeye çalışırken, hiç tanımadığı bir Kerim’le karşı karşıya kalacaktır.

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizilerinden Fatmagül’ün Suçu Ne yepyeni bölümüyle 13 Ekim Perşembe akşamı KANAL D ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
53 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. fikri arda der ki
  8 sene önce

  binbir emek ve mücadeleyle bu güne getirilebilen bu sevgi,kerimin kuşkularıyla kabusa döneceğe benziyor.ülkemin insanları zaten mutsuz yaşam mücadelesi veritorlar.Bırakın bu kış soğuklarında Fatma ile kerimin sıcak sevgileriyle avunsunlar.Mutlu son bekliyoruz.

 2. eLiF der ki
  8 sene önce

  ‎’FATMAGÜL’ÜN SUÇU NE?’DE NELER OLACAK?
  (46. BÖLÜM)
  İşte önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümden tüyolar..
  Dizinin perşembe akşamı yayınlanan bölümünde,

  Annesinin mektubu ile büyük bir yıkım yaşayan Kerim, uzun bir aradan sonra babasıyla karşı karşıya gelmiş ve bu buluşmadan sonra daha da içine kapanmıştı.

  Ebe ninenin yaşadığı pişmanlığın anlatıldığı 45. bölüm Fatmagül’ün Kerim’e attığı tokat sahnesi ile son bulmuştu.

  Yeni bölümde nelerin yaşanacağı ve Fatmagül ile Kerim arasındaki ilişkinin nereye gideceği büyük bir merak konusuyken, dizinin fan sitesinde 20 Ekim’de yayınlanacak bölümle ilgili tüyolar yayınlandı.

  İddialara göre yeni bölümde;

  Kerim Fatmagül’den boşanmak isteyecek. Sabırla Kerim’in hapisten çıkmasını bekleyen Fatmagül ise bu teklife ‘hayır’ cevabını verecek.

  İkili arasındaki konuşma ise şu şekilde olacak;

  Kerim: Ben seni azad etmeye karar verdim Fatmagül

  Fatmagül: Ben istemiyorum. Ben senden ayrılmak istemiyorum… Geçen sene bu zamanlar ölmek istiyordum. Şimdi yaşamak için birçok sebebim var. Bu pastayı ikimiz için yaptım… Bir yıldır evliyiz seninle. 7 Ekim’den beri ikinci yıla girdik bile… ben ayrılmak istemiyorum Kerim, ben o gelinliği giymek istiyorum.

  • Gülsüm CANLI der ki
   8 sene önce

   elife gönderdiği tüyolar için teşekkürler ama ben fatmagülün bu aşk için savaşacağından hiç emin dğilim kerim bunca zaman bırakmadı şimdi fatmagülde değişimler başlayınca ayrılalım diyor senaristlerede aşk olsun hiç olmazsa bir iki bölüm aşk dolu geçseydi elif seninle dizi bitimlerinde yazışmak isterim

 3. nsargin der ki
  8 sene önce

  Tokat fg nin korkularını atamadığının göstergesi,kerim geçmişin izlerini ne kadar silmeye çalışsada o endişe fg de hep olacak,ama umarım bu sahne uzundur,fg kerime bi anda panikle vurduğunu söyler,kerim özür diler,fg mustafa bi anlam ifade etmiyor,benim için önemli olan sensin,benden uzaklaşman beni çok üzüyor der ve hazır mukaddeste uyuyorken kerime duygularını açıklar,umarım psikoloğa söylediklerini kerimin yüzünede söyler vs,vs…

SEN DE YORUM YAP