Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 44. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 44. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
34 adet yorum yapılmış.
Toplam 16.337 kez izlenmiş.

Kerim’in özgürlüğü, Fatmagül’le ilişkilerinde sevgi ve umut dolu bir dönemi de resmen aralıyor.

Aylardır hayalini kurdukları kavuşma anı geldiğinde, Kerim ile Fatmagül’ün elleri özlemle birleşir. Kerim’in özgürlüğü, Fatmagül’le ilişkilerinde sevgi ve umut dolu bir dönemi de resmen aralar. İstanbul’a dönüş yolculuğunda, Ebe Nine’nin durgunluğu ve hüznü ise Kerim’in dikkatinden kaçmaz. Babasıyla ilgili bir gelişme yaşandığını anlayan Kerim, bu konudaki son kararını da yeniden dile getirir. Öte yandan Ebe Nine, Kerim’i sonsuza kadar kaybetme pahasına da olsa, Fahrettin’e verdiği sözü tutmaya kararlıdır. Kerim ve Fatmagül’ün eve dönüş yolculuğunda Mustafa ve Asu’yla karşılaşırlar. Mustafa’nın her an etraflarında olabilme ihtimali, Kerimi giderek huzursuz etmektedir. Aylar süren ayrılık bitmiş, Kerim, özlemle beklediği sevdiğine kavuşmuştur. Heyecanının karşılıklı olduğunu görmek Kerimi iki kat umutlandırır. Yeni evleri, yeni hayatlarının başlangıcı olacaktır. O gece her fırsatta yalnız kalan Fatmagül ve Kerim, ayrı geçirdikleri her günün acısını konuşarak çıkarırlar. Fatmagül, hayatındaki boşluğun yavaş yavaş dolduğunu fark eder. Yanındaki erkeğin, uzun yol arkadaşı olacağından emin olmaya başlamıştır artık. Aynı gece, annesinin ölmeden önce bıraktığı mektup, Kerimin eline geçer.

Reyting rekortmeni dizilerde Fatmagül’ün Suçu Ne? yepyeni bölümüyle 6 Ekim Perşembe akşamı KANAL D ekranlarında sevenleriyle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
34 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. siyahlale der ki
  8 sene önce

  Fatmagül Peşembeleri seyrediyorum.yayın günü.Ben bu diziyi tekrarını da televizyondan izlemek istiyorum.çünkü onun zevki ayrı sizle beraber tüm Fatmagül Hayranları aynı anda izliyor.Bir bütün olduğunuzu hissediyorsunuz.İnternette bireyselsiniz.Ama televizyonda bir bütün.Bu benim düşüncem .LÜTFEN REKLAMLARINIZI DAHİ SEVİYORUM YETERKİ FATMAGÜL VE KERİMİ GÖRELİM.

 2. anny der ki
  8 sene önce

  Meryem en doğrusunu yaptı bence. Bu küçük yaşında çocuk annesini yazdığı doğru anlamak zor. Ya da Kerim O zaman her kezden uzaklaşıp yanlış yola girebilirdi. Kerimi kırmamak için mektubu saklanması en doğruydu, Meryem seve seve Kerimi büyüttü, inşallah Kerim kendime gelip ablasıdan uzaklaşmayacak. Kendimi, hissettiklerini anlatmak için Fatmagül zor günler yaşayacak gibi geliyor, ama gerçek hayatda hemen böyle olmazdı. Neyse, iyi seyretler her keze.

 3. siyahlale der ki
  8 sene önce

  Fatmagül hala eski nişanlasını tanımadıysa ,Kerimin yanında o kadar rahat olabiliyorsa nediyibiliriz.Alnına silah dayayan kendine saldıran.Orta yerde bırakıp giden.Yaşaranlarla ortak olan para alan Asu ile evlenen her an para için herşeyi yapan,Fatmagülü kandırıp davadan vaz geçirip Yaşaranlardan daha fazla para talep edecek kadar karaktersiz olan.Sonra yine Fatmagülü ortada bırakacak bu karekteri ben deyil senaristler yazdı.Şimdi ne yapmak isteniyor ,biz hemen bunları unuttuk.Hayır unutmadık çünkü üzüntümüz bundan.Kerim karakterini çok seviyoruz.Herşeye rağmen o bizim idolimiz dir.ONU ÇOK SEVİYORUZ YAPTIĞI HATANIN BEDELİNİ ÖDEDİĞİNE İNANIYORUZ.

 4. nsargin der ki
  8 sene önce

  Şimdi yeni bir tartışma başlatmak istemem ama,şu oy verme butonlarının kaldırılması iyi olmadı,kaç kişi seninle aynı fikirde kolayca görülüyordu,yeni bölüm için yorum yazan tüm arkadaşlara katılıyorum,yeni bölümün süresinden alınan tekrar sahnelerinden tutunda,son reklamdan sonra kerimi bir kaç saniye gösteren komik duruma,fatmagülün bir şeyler hissettiği ve yeni hapisten çıkmış eşine buz gibi bir cümle söyleyip arkasını dönüp gitmesine,vapurda mustafa ve asuyla ancak bir senaryoda yazılabilecek kadar ütopik ve zoraki karşılaşmalarına ve en ilginç olanıda erdoğanın doktorun peşinden çocuk gibi koridorlarda koşturmasına kadar neden bu bölüme konulduklarına anlam veremediğim olaylar vardı.Mukaddesin herşeyi mahveden tavrı ve o huzur bozucu mektup 45.bölüme saklansaydı,fg ile kerim en azından yeşilçam filmlerindeki kadar istanbulda gezip dolaşsalardı,dizinin boş dakikalarında fg ve kerimi görebilseydik.

  • admin der ki
   8 sene önce

   tartışılacak birşey yok :) o eklentide açıklar vardı. siteye o eklenti içinden saldırı geliyordu, buda sitenin kapalı kalmasına sebep veriyordu, neticesinde kaldırdık..

   tartışmaya ne hacet? :)

 5. sevgi der ki
  8 sene önce

  Kerim hislerinin gerçek olduğunu Fg ye anlatmak için çok uğraşmıştı,en sonunda da hapse girmeyi bile göze alarak herşeyi gidip polise anlatmıştı.Şimdi sıra Fg de bakaım o ne yapacak Kerim’ ikna etmek için?

 6. siyahlale der ki
  8 sene önce

  ÇOK GÜZELDİ-ENGİN AKYÜREK MÜTHİŞ OYNUYOR.BİZİ BU AKŞAM KENDİNE TEKRAR HAYRAN BIRAKTI.KERİM ILGAZ KADERSİZLİK ANNEYLE BAŞLAMIŞ.MEYREM EN DOĞRUSUNU YAPMIŞ.FAHRETTİN MADEM OĞLUNU GÖRMEK İSTİYORDU GELEBİLİRDİ.ANNE BABA ZITLAŞMASI BİR ÇOCUĞUN HAYATINI MAHVETTİ.

SEN DE YORUM YAP