Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 43. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 43. Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
24 adet yorum yapılmış.
Toplam 14.628 kez izlenmiş.

Kerim’in duruşma tarihini haber vermesiyle birlikte, Gül Mutfağı’nın havası da bir anda değişir. Fatmagül heyecanlı bir geri sayıma başlarken; Ebe Nine’nin sevincinin üstündeyse, Kerim’e annesi tarafından bırakılmış mektubun gölgesi vardır. Ebe Nine yıllardır sakladığı bu mektupla ilgili kararını Fahrettin’le görüştükten sonra verecektir. Kerim’e rağmen yapılan bu görüşmeler, Fatmagül’ü huzursuz ederken, Mukaddes’in de tüm ilgisini üstüne çeker. Asu’yla, Vural’ın mezarında karşı karşıya gelen Mustafa’nın gerçekleri inkar edebileceği bir kaçış yolu kalmaz. Mustafa suçunu Asu’ya itiraf ettiğinde, geleceğini de onun ellerine bıraktığının farkındadır. Oğlunun katilini bulmaya yemin eden Leman ise, Mustafa’ya dikkatleri üstünden dağıtması için yeni bir fırsat sunar. Vural’ın ölümüne dair şüpheleri üstlerine çekerek açık hedef haline gelen Yaşaranlar ise, kısa zamanda birbirine düşer. Münir ile Reşat Yaşaran arasındaki güvensizlik ilk fırsatta patlak verir. Karşılıklı suçlamalarla tırmanan gerginlik, tüm ailenin önünde geçmişe dair sırların ortaya dökülmesine neden olur. Öte yandan, Erdoğan’ın tuzağı başarıyla sonuçlanınca, Turaner’in ipini çekecek görüntüler Yaşaranların eline geçer. Ne olursa olsun artık oğlunu yalnız bırakmamaya kararlı olan Fahrettin ise, Yaşaranlar’ın karşısına hiç beklenmedik bir şekilde çıkar. Bu sırada Kerim, Münir’in tuzağına karşı, hapishanede zorlu bir sınav verecektir.

Kerim’e hiç verilmemiş bir mektubun varlığı öğrenen Mukaddes ilk fırsatta soluğu Ebe Nine’nin odasında alır. Mukaddes’in Ebe Nine’ye suçüstü yakalanmasıyla başlayan olaylar, dengeleri değiştirecek bir kazayla son bulacaktır.

Asu’nun gerçekleri itiraf etmesinden korkan Mustafa, Kerim’in duruşmasından önce geleceğini garantiye alacak adımı atar. Duruşma günü geldiğinde, Reşat Yaşaran kendisini bekleyen felaketten habersiz evine doğru giderken, Fatmagül ve Kerim ise, hakimin vereceği kararı sabırsızlıkla beklemeye başlar. Kavuşma anına artık saatler kalmıştır.

Fatmagül’ün Suçu Ne? yepyeni bölümüyle 29 Eylül Perşembe akşamı KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
24 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Aslı der ki
    8 sene önce

    Reşat Yaşaran’ı kimin vurduğu hiç önemli değil bizimkilerin yakasından düşsün de yesinler birbirlerini. Ben çok keyif aldım, hele Kerim’in aşık hallerini ve de aşkına karşılık alınca nasıl da müthiş bir aşık olduğunu göreceğim ya süper bir şey…

  2. n der ki
    8 sene önce

    her şey iyi güzeldide bu bölümde önemli bi sahne vardı reşat yaşaranın vurulması,kimse kim olduğunu merak etmiyormu?reşat yaşaran ölmeyecek çünkü kerimin babasıyla daha çok karşı karşıya gelecek ama asıl önemli olan onu vurmaya cesaret eden kişi.Ki buda vuralın annesi bence zaten psikolojisi bozuk kadının mustafada hedef gösterdi yaşaranları.Ya annesi ya babası ama,vuralın babası akıllı adam,bence annesi vurdu,o ruh haliyle..onlar bu vurulmanın şokunu yaşarken bizimkiler düğün yapacak gibi görünüyor yeni bölümde.

SEN DE YORUM YAP