Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 42. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 42. Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
33 adet yorum yapılmış.
Toplam 23.192 kez izlenmiş.

Kerim, küçücük bir çocukken kendisini terk eden babasıyla, yıllar sonra hapishanede karşı karşıya gelir. Bu karşılaşma, aradan geçen uzun yılların Kerim’in öfkesinden ve nefretinden hiçbir şey eksiltmediğini ortaya çıkarır. Kerim, babasına karşı tüm kapılarını, annesine dair hatırladığı son görüntüyle birlikte sonsuza kadar kapamıştır. Oğlunun tepkisi karşısında yıkılan Fahrettin ise, Kerim’e ulaşabilmek için tüm şanslarını zorlamadan, pes etmeye niyetli değildir. Baba – oğul arasındaki mesafeleri azaltabilecek tek ihtimalse Ebe Nine’den geçmektedir. Fahrettin, Ebe Nine’ye ulaştığında, kimsenin bilmediği gerçeklerle yüzleşme zamanı da gelir. Asu’nun itirafını bir an önce resmileştirmek isteyen Kadir hemen harekete geçer. Fatmagül her an yeni bir aksiliğin doğmasından korkarken, Mustafa, Vural’ın öldüğü geceyle ilgili Asu’nun dikkatini üstüne çektiğinin farkındadır. Mustafa kendisine yönelen şüpheleri dağıtmak için elindeki tek kozu oynar. Hem Asu, hem de Mustafa geri dönüşü olmayan bir yola girmek üzeredirler. Her şeye rağmen Mustafa, Fatmagül’ün gözünde yeniden kıymetli bir hale gelmek için bütün fırsatları kullanır.

Öte yandan Fatmagül ve ailesini yakından takip etmeyi ihmal etmeyen Yaşaranlar, Asu’nun Fatmagül’lerle işbirliğini öğrendiklerinde büyük bir panik yaşarlar. Yaşaranlar’da ikinci şok dalgasını da, Mustafa’nın Vural’ın ölümüyle ilgili iddiaları yaratır. Yaşaranlar yaklaşan tehlikeden sıyrılmanın yollarını ararken, Leman ve Şemsi’nin olaylara dahil olmasıyla işler tamamen çığırından çıkar.

Fatmagül ve Kerim yaşadıkları zor günlere birbirlerinden aldıkları mektuplarla dayanmaya çalışırken, birbirlerine hiç olmadıkları kadar da yakınlaşırlar. Son gelişmelerle birlikte, artık kavuşmak için geri sayım da başlayacaktır.

Fatmagül’ün Suçu Ne? yepyeni bölümüyle 22 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
33 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. siyahlale der ki
  8 sene önce

  Fragman çıktı.KERİM zor durumda inş. bu bölümde de zor durumda kalmaz.Dışarıya bir çıkabilse.Lütfen artık çıksın.Yeter çektiği yapmayın.

 2. siyahlale der ki
  8 sene önce

  FATMAGÜLÜN tekrarı nezaman oynayacak.Televizyondan seyretmek daha zevkli oluyor.42.bölüm.

 3. görkem kılıç der ki
  8 sene önce

  sayfa yine değişmiş ama güzel olmuş arkadaşlar ben bu haftaki bölümü kerim çıkacak diye sabırsızlıkla izledim taaki senaristler ters köşe yapana kadar umudumuz 43. bölüme kaldı inşallah yine tersköşe yapmazlar

 4. Aslı der ki
  8 sene önce

  Admin yukarıya Kerim’in de resmini eklersen çok seviniriz, fon daha da güzelleşir.

 5. siyahlale bulut der ki
  8 sene önce

  Yukarıdaki fotoda ENGİN AKYÜREK olmasını da rica etsek sesimizi duyurabilirmiyiz,Tabi Fatmagülün yanında.MÜMKÜNSE.

 6. siyahlale der ki
  8 sene önce

  ÇOK GÜZEL-HARİKA BİR BÖLÜM.

 7. kaya der ki
  8 sene önce

  yukardaki fotoda niçin engin yok ögz ekibi orada herkes var kerim yok

 8. Asilya der ki
  8 sene önce

  yeni fonunuz hayirli olsun, ben cok begendim)))

 9. joeblack60 der ki
  8 sene önce

  mustafa ,asu ya evlenme teklifi edebilir..

 10. siyahlale der ki
  8 sene önce

  Umudumu gittikçe kaybediyorum.Fatmagül ve Kerim umut varmı demişlerdi.Çok büyük bir aşk göreceğimiz söylenmişti.Yanılmayı çok istiyorum biz aşk hiç görmeyeceğiz.Gerçek aşkı bilmeyenlar aşkı yansıtamazlar..Şimdi mektuplarla duygular yansıtıldı,bundan sonra Fatmagül ve Kerimin yine bir birlerinden uzak tutulması gerekecek çünkü Fatmagülün nişanlısı var.Keşke dizi başlarken nişanlısı üzerinden başlasaydınız.KERİMİ,ERDOĞANI,SELİMİ,MÜNİRİ,VURALI,YAŞARANLARI göstermeseydiniz.KERİM karakterini yazamıyorum çünkü onun üzerinden canımızı yakıyorsunuz.

 11. siyahlale der ki
  8 sene önce

  Fatmagüle 20 saat kaldı.

 12. ayan ehedzade der ki
  8 sene önce

  bence kerim hapisden tez ciksin ki fatmagule kovusub ask yasamaya baslasinlar bir sira tabi ki yasaranlarin onlara tepkisi kerim cikdikdan sonra olacak

SEN DE YORUM YAP