Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 35. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 35. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
204 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.779 kez izlenmiş.

Gül Mutfağı’na açılış gününde gönderilen çiçek, tüm ailenin huzurunu kaçırmaya yeter. Bu çiçeğin hesabını Mustafa’dan sormak isteyen Kerim’i sakinleştirmek hiç kolay olmaz. Kerim ile Mustafa arasındaki intikam ateşi yeniden alevlenirken, bu durumu keyifle takip eden tek kişi Münir’dir.

Geçen zaman içinde Salih’le gizlice görüşmeye devam eden Mukaddes kendi sonunu elleriyle hazırlar ve Rahmi’ye yakalanır. Rahmi’nin tepkisi, Münir’in sabırla beklediği büyük fırsatı ayağına kadar getirir. Avukat Kadir’le görüştükten sonra psikolojisi iyice bozulan Vural ise hastaneden kaçmaya çalışır. Bu olay, Vural’ın Yaşaranlar cephesindeki en zayıf halka olduğunu bir kez daha ispatlar. Meltem’in boşanma davasını açmasıysa, Selim’in hapishanedeki günlerini daha da zorlaştırır.

Siyasi kariyerinin sona ermesinin suçlusu olarak Yaşaranları gören Turaner bey, Yaşaranlara karşı gizli savaşını resmen başlatır. Bu yeni cephe karşısında, Reşat Yaşaran’ı çok zor günler beklemektedir.

Fatmagül ile Kerim arasında çiçekle başlayan gerginlik, evlerine yapılan saldırıyla son noktasına ulaşır. Fatmagül dışında herkes için yaşanan olayların arkasındaki tek şüpheli Mustafa’dır. Fatmagül’ün Mustafa hakkındaki yorumları, Kerim’in öfkesine kıskançlığı da ekler.

Mustafa’yla arasındaki tüm hesapların kapandığını düşünen Fatmagül büyük bir yanılgı içindedir.

Fatmagül’ün Suçu Ne? 35. bölümüyle 19 Mayıs Perşembe akşamı KANAL D ekranlarında olacak..

Eklenme Tarihi:
204 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Ayşegül der ki
  8 sene önce

  Satılmış:KERİM abi nasıl oluyorda kızları kendine hayran bırakıyorsun nasıl basarıyorsun bunu.diziyi en çok senin için izleniyormuş.KERİM:kendin ol satılma diycem ama sen çoktan satılmıssın.satılmış:abi banada öğret kızları nasıl tavlarım.KERİM:hiç sevgilin oldumu?Satılmıs:olmadi.kerim:neden acaba.satılmis:bilmem.KERİM:aynaya bak anlarsin.

 2. Ayşegül der ki
  8 sene önce

  Tmm geliriz vefalı ayıp ettin:))

 3. Ayşegül der ki
  8 sene önce

  Mustafa:fgül seni seviyorum.fg:muratmı seslendi murattttt.KERİM:eeee birazda sen çek fgülü.mustafa:harbi ya sana geçmiş olsun kerim.KERİM:mustafa fgül sana emanet artık bol bol çemkirir sana.mustafa:kerim yapma bunu kıyma bana ben tahamül edemem.KERİM:onu çiçekleri gönderirken düşünecektin…..

 4. selvi der ki
  8 sene önce

  ceren arkadaşım baktık istediklerimiz olmuyor bari biz yazalım dedik ama 35 bölümde boşanma lafı geçer büyük ihtimalle çünkü özette tartışmaları son noktaya ulaşır diyor yani fgül kerime postayı koyup boşanalım diyebilir BENCE

 5. sema der ki
  8 sene önce

  dizimize 8 saat 480 dk 28800 saniye kaldı kerimden artık kendini göstermesini bekliyoruz bu bölümden umutluyum

 6. edi der ki
  8 sene önce

  http://dosyalar.hurriyet.com.tr/altinkel…fault.html

  arkadaşlar en iyi erkek oyuncu en iyi kadın oyuncu ve en iyi yerli diziye engin beren ve fsn için oy verelim lütfen herkese ulaştırın bu sefer tuba ve cansel olmasın artık

 7. çınar der ki
  8 sene önce

  admin, bu yorumu yayınlamana gerek yok. sadece yukarda özel klip olan kısmı artık değiştirseniz diyorum. haftalardır aynı. çok güzel yeni klipler yayınlandı. her hafta onlardan birini yukarda yayınlasanız bence daha güzel olur. yine kerim le fg.ün olduğu tabiiki. teşekkürler.

  • admin der ki
   8 sene önce

   birazdan yayında..

 8. Ayşegül der ki
  8 sene önce

  Aynen esmacım aynen aynı şeyi düşünüyoruz:))her dizide olduğu gibi bu dizidede yakıştırmalar oldu alıştık yani hep aynı şeyler.

 9. Ayşegül der ki
  8 sene önce

  Evet SENİ andım vefalı arkadaşım.nerelerdesin özlettin kendini valla bu sayfaya pek uğramıyorsun artık bizi unuttun galiba…:))))

  • vefalı der ki
   8 sene önce

   ayşegül sizi unutmadım.ben sizin ziyaretinize geliyorumda siz benim ziyaretime gelmiyorsunuz.

 10. esma der ki
  8 sene önce

  tabi fizksel olarak beren, engin akyüreğin atrıldığı söylenen gülfer isimli arkadaşından daha güzel ve engine daha çok yakışan birisi.onun yanına gerçekten her anlamda işte bu diyeceğimiz biri yakışır.

 11. esma der ki
  8 sene önce

  rica ederim ne demek. ayşegül kardeş sanırım engin akyürek söz konusu olunca hep aynı fikirde olucaz sizinle.buna da ayrıca çok sevindim çünkü nedendir bilinmez herkeste bir beren hayranlığıdır sürüp gidiyor.hele bu filmde aşkı memnudaki performansını dahi kullanamamışken bunu hiç anlamıyorum.karakter olarak ta çok yapmacık buluyorum maske var sanki yüzünde.ya çok mahçup biri de kendini öyle göstermemek için böyle davranıyor yada gerçekten gerçek hayatta da rol yapıyor heryerde.onun yaşında birinin sanat için bile olsa bu kadar açık saçıklıkla bir yere gelmesi için uğraşanlara pirim vermesini ve o teklifleri kabul etmesini ben anlayamıyorum.sonuçta sanatta halk için yapılır.ben şahsen beğenmiyorum.engin akyürekle de kesinlikle uygun görmüyorum ve duyduğumdan beri yalan olması için bekliyorum.dediğim gibi eğer onunla olursa engin bey hep onun bir etkinliğini duyacak ve zaman zaman mahçup olacak ve üzülecek diye korkuyorum.ben engin beyin düzgün bir kişlik olduğunu düşünüyorum ve Allah onu düzgün insanlarla karşılaştırsın diye dua ediyorum.

 12. selvi der ki
  8 sene önce

  kerim:hala onu kafandan atmamışın hala onu koruyorsun fgül:böylemi düşünüyorsun peki tamam neye inanmak istersen ona inan bu böyle gitmez baksana birbirimizi yıpratıyoruz kerim:nedemek istiyorsun fgül:boşanalım kerim hiç bişiy söyleyemez arkasından bakakalır fgül şoktadır sinir anında aldığı karardan çok pişman olmuştur ama ne kerimden vazgeçecek nede geri adım atacak durumdadır gece fgül pişmanlığıyla boğuşur uyuyamaz bahçeye çıkar üzeride lacivert önü güpürlü geceliği vardır kerim fgülü bahçede görür ve peşinden gider fgül kerimin geldiğini hisseder yavaşça döner kerim iyice yakınlaşır gözgöze gelirler ve kerimin güzel gözlerinden yaşlar süzülmeye başlar korkarak titreyen elleriyle fgülün yüzünü okşar fgül çok soğukkanlı ve tepkisizdir kerim:fgül ben gözlerin olmadan yaşayamam yalvarırım beni sensiz bırakma fgül titremeye başlar uzuuuuuuun bir sessizlik den sonra

  • ceren der ki
   8 sene önce

   selviciğim bu yazdıkların tüyo mu yoksa kendi düşüncelerin mi?

SEN DE YORUM YAP