Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 31. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 31. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
122 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.987 kez izlenmiş.

Dizinin yeni bölümünde Fatmagül, kötü günleri geride bıraktığı davanın görüldüğü İzmir’e geri dönecek. Fatmagül, eski mahallesini Kerim’le birlikte gezerken ilk defa doğup büyüdüğü yere karşı kendini yabancı hissedecek. İkilinin yakınlaşmalarına bu kez Mustafa’nın gölgesi düşecek. Onları takip eden Mustafa, elindeki silahı ansızın Fatmagül’ün kafasına dayayacak…

Mustafa, Yaşaranlar’a verdiği sözü tutarak Fatmagül’ü derinden etkileyecek olan yeni planını uygulamaya başlayacak…

ÖZET:
Selim ve Erdoğan’ın tutuklu yargılanmalarına karar verilmesi, Yaşaranlar cephesinde büyük bir sarsıntıya yol açar. En küçük bir hatanın bile geri dönüşü olmayan sonuçlar doğuracağının farkında olan Yaşaranlar için, artık Mustafa’nın soruşturmanın seyrini değiştirebilecek ifadesi daha kıymetli bir hal alır. Bu durumu bir fırsata dönüştürmek isteyen Mustafa, tarafını belirlemek için tek şart olarak Erdoğan’ın sakladığı silahını geri ister.

Gerekli incelemelerin yapılabilmesi için birkaç günlüğüne de olsa Kerim ve Fatmagül kasabada kalmak zorundadır. Fatmagül bir zamanlar tüm dünyası olan kasabasında şimdi kendisini bir yabancı gibi hissederken, baktığı her yerde aldığı yaraları yeniden kanatacak anlarla da yüzleşir. Ancak her şeye rağmen bu süreç, Kerim ve Fatmagül’ün geleceklerine dair umut dolu işaretleri de beraberinde getirir.
Henüz ifadesi alınamayan Vural’ın ağzından çıkacaklar her iki taraf için de çok önemli bir tanıklık halini alır. Hapishanenin zor koşulları karşısında şaşkına dönen Selim ve Erdoğan ise, yargılandıkları suçun ortaya çıkışıyla koğuşlarında çok daha zor günler yaşarlar.
Fatmagül ve Kerim’in kasabada kaldığını öğrenen Mustafa gizli takibine başlar. Bu sırada soruşturma ilerledikçe, sıranın kendisine de gelmesinden korkan Mukaddes, önce Kerim’i, sonra da Fatmagül’ü şikayetinden vazgeçirmek için farklı bir yol izler.

Aylardan sonra Mustafa’nın bir kibrit aleviyle küle çevirdiği evlerinin önünde, Fatmagül ve Mustafa bambaşka iki insan olarak rastlaşırlar. Fatmagül’deki değişimi kabullenmek istemeyen Mustafa, hatalarının sorumlusu olarak da Kerim’i görünce, öfkesine teslim olur ve geri dönülmez adımlar atar. Fatmagül’ün Mustafa’nın elinde olduğu öğrenen Kerim için Mustafa’nın karşısına çıkmaktan başka bir yol kalmaz. Kerim ve Mustafa karşı karşıya geldiğinde, Fatmagül ilk kez hayatının tercihini kendisi yapacaktır.

Fatmagülün Suçu Ne? 31. bölümüyle 21 Nisan Perşembe akşamı KANAL D ekranlarında olacak.

Eklenme Tarihi:
122 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. ayça:)) der ki
  8 sene önce

  AYŞENUR tamam konuların kimisi çıkmadı bayılıyormuşta fatmagül hüngür hüngür aglıyormuşta hani nerde birde öyle havalı yazıyorsun ya sanki dogru gibi saçma emin olmadıgın tüyoları yazma bari benden sana bir nasiyat……

 2. anny der ki
  8 sene önce

  Mustafa, Fg neden, kimin üzünden başka biri ile evlendi diye bir düşünsek. Bu kadar salak mı, yoksa bu kadar şerefsiz adam, ah? Kerim zengin değil, onun arkada güçlü hiç kim sey yok, öbür zenginlere yardım edip, sadece Kerimi suçluyor, mantıksız değil mi?
  Bu arada, Meryemin böyle başaran bakışları çok sevdim (Yaşaranlara nasıl bakıyordu!). Kadir bey gerçekten iyi adamsa Meriyeme yakışır, onlar yaklaşırsa, bu aile daha güçlü olacak, Kadir bey de Fgüle daha destek verecek, anlayacak, sevecek, kötü yengesi ondak korkacak, inşallah.

 3. Ahsen der ki
  8 sene önce

  Artık fatmagülden bişey bekleme mustafa.o artık kerim e ait.kerimi seçti senin gözünün önünde elele tutustular.f.gül seçimini yaptı kerimi seviyor.sen şansını çoktan kaybetmişsin haberin yok. tak sepeti koluna herkes kendi yoluna.

 4. Ahsen der ki
  8 sene önce

  Pis mustafa kerime kurban ol sen. kerime dokunan eller kırılsın.sen kerime vuracagina selim ve erdoğanin işini bitir.gerçek suçlularri bildiğin halde intikamını kerimden aliyorsun.

 5. sema der ki
  8 sene önce

  engin akyürek harika fizigini korumalı bence saçları güzel ama değişiklik yapacağına eminim sorun olan kilosu biraz kilo verse daha iyi olur

 6. sema der ki
  8 sene önce

  fatmagül kerimin aşkına güvenmeli yengesinin bir sözüne aldanmamalı kerim gibi seven koşulsuz seven birini bulamaz sonunda fatmagül kerimin onu sevdiği gibi belki daha çok aşık olacak

 7. hatice der ki
  8 sene önce

  ya mustafa ne olur kerimi öldür çıksın aradan seni seviyorum kerim fatma gülü bırakma bide mustafa mahkemede tam tersine dönecek kerimin işi bitti oh oh oh oh oh mustafa yaş sen:*

  • canan der ki
   8 sene önce

   tuttuyorum seni hatice aynen yaa hadi mustafacılar el ele sen ve fatmagül olsun kerimle döşi kılli hi hi hi

 8. çınar der ki
  8 sene önce

  kerim bir tane. yanlız biran evvel ilk bölümlerdeki tipine geri dönmeli. ilk bölümlerde saç tıraşı mükemmeldi ve bu hafif göbeğide yoktu üstelik.

 9. umutLu der ki
  8 sene önce

  Arkadaşlaar sıkı durun Kanal D Haber yayınlamış…

  Sevilen dizi “Fatmagül’ün Suçu Ne?”de önümüzdeki hafta ilginç gelişmeler yaşanacak.

  Fatmagül ve Kerimin etrafındaki tehlikeler, özellikle de Mustafa, onları her adımda birbirlerine daha yaklaştırır. gözleri önünde gerçekleşen bu yakınlaşma Mustafanın, hafızasından silinmeyecektir.. Kendi yaptıklarının ağırlığında ezilen Mustafanın öfkesi, zaman içinde Fatmagül ve Kerime karşı daha da büyür..
  Aralarındaki mesafe biraz daha kısalan Fatmagül ve Kerim, kasabadan İstanbula, Fatmagül’ün “evim” dediği Göksu’daki evlerine geri dönerler..Bundan sonrası için her ikisi de, daha umutludur.
  Eve geldiklerinde Kerimin babasından gelen yeni mektup Ebe ninenin eline geçer.. Yıllardır hiç açılmadan yırtılan bu mektuplar, Ebe nine için vicdan azabıdır ve artık bir tercih yapmak zorundadır.. Ya Kerime verecek ve ne yazıldığı öğrenilemeyecektir, ya da Kerimden gizli açıp okunacaktır.. bu durum, Ebe nine Fatmagül arasında bir suç ortaklığına dönüşür. Mukaddes kendisinden gizlenen şeyin peşine düşer ve mektubu bulur…. Mektubu okuduktan sonra, artık yepyeni planları vardır.

  Fatmagül’ün Kerim’i tercih etmesi, Mustafa’nın tüm umutlarını yerle bir etmiştir. Bu durumu bir türlü hazmedemeyen Mustafa için artık tek yol, onlardan intikam alabilmektir.
  Aylarca kandırılmış olmasının intikamını kendi yöntemiyle almak isteyen Meltem ise bu kez Fatmagül’ün karşısına ona yardımcı olmak için çıkar. Sessiz sedasız dava sürecini atlatmak isteyen Yaşaranlar için, korktukları başına gelir, gazeteler Milletvekili Turaner bey yüzünden olayı daha da büyütür.. Reşat Yaşaran kaybettiğini hissettikçe daha hırslanacaktır.
  Kerimin çalıştığı yalıda işler bitmiş, Kristen çalışanlara teşekkür etmek üzere, yalının bahçesinde bir yemek düzenler. Bu yemeğe herkes eşiyle katılacaktır.. Kerim de “eşine”, bu geceye birlikte gitmelerini teklif eder..

  Kanal D Haber

 10. yalnız der ki
  8 sene önce

  arkadaşlar uçankuşta bir anket var engine oy verelim ütfen kıvanç birinci engin ikinci kenan üçüncü engi kenanı geçmiş kıvançı niye geçemesin dimi engine destek

 11. Ahsen der ki
  8 sene önce

  Arkadaşlar 32.bölümle ilgili tüyolar.1.bu bölümde f.gül kiyafetini değiştirmiş saçına fon çekmiş yani yepyeni bir f.gül.2.kerimin yalı işi bitiyor. kristin yemek daveti veriyor kerim ve fatmagülde yemeğe katılıyorlar.3.kerim ve fatmagül gözlerinin içine baka baka şarkı söylüyorlar:)

 12. anny der ki
  8 sene önce

  Güzel bölüm olmuş. Mustafa Fg-den hiç bir şey bekleyecek hakkı yok, “Herşeye rağmen seni hala seviyorum” dedi. FG kötü bir şey yapmadı, onun suçu yok, neyi affetecek O Mustafa? bu kelimleri Asu-ya söylerse daha yakışır.
  Mukaddes hala berbat yalanları söylemeye devam ediyor. Kendi başına korumak için K&F aradaki herşeyi bozmağı bile hazır, nasıl kadın bu, böyle giderse, olsun, hapise girsin, Fg ondan da şikayetici olabilir, adalet için. Ama Kerim, Fatmagul, Meryem onu en sonunda düşünür bence, onların kalbi Mukaddesin gibi değil. Ayrıca, bu Rahmi çok fazla saf, onu kırmayacaklar, F&K. Kerim Fatmagülü şartsız seviyor, bu sadece aşk değil şimdi, artık seviyor bütün kalbinden. Mustafa O geceyi hiç unutmaz, FG onunla olsa ikisi mutlu olmayacak, bence.

 13. burçak der ki
  8 sene önce

  BEN FATMAGÜL VE KERİMİ FAZLA SEVMEM MUSTAFAYI COK SEVERIM MUSTAFANIN DEDIGI VE YAŞARANLARIN DEEDIGI OLSNNN MUSTAFA FG KÇIRSINNNN MUTLU SONN

 14. çınar der ki
  8 sene önce

  süper bir dizi, süper ötesi bir bölümdü. kerim’e bir kez daha helal olsun. amazon fatmagül’ede hayran kaldık. arkadaşlar TelevizyonDizisi.com 2011 en iyi erkek oyuncu adayları nda engin’imizi , beren’imizi, birde dizimizi oylayarak destekleyelim. lütfen. 4 mayıs son gün. teşekkürler.

 15. Ahsen der ki
  8 sene önce

  mustafa sezon finalinde sonra çıkacakmis yeni bir dizi çekecekmis.mehmet akif alakurt la basrol ünü paylaşacakmis.:)

 16. Ahsen der ki
  8 sene önce

  Fatmagül o elleri birakma sıkı tut kerimin elini.senin ona onunda sana ihtiyacı var.herkese inat sıkı tut sevdiğinin elini.

 17. joeblack60 der ki
  8 sene önce

  bir önceki bölüm kadar iyi değildi.bu bölümde final sahnesi güzeldi ..mustafaya üzülmedim …şerefimi sattınız v.s felan filan kendin ettin mustafa ..sonra fg ye seni çok seviyorum felan filan artık hikaye…atı alan üsküdarı geçti mustafa…sana da asu gibi bi karakter yakışır onunla devam et…mukaddese inanamıyorum , onun gazına gelen fg ve kerime hiç inanamıyorum..bu dizi epey bi sezon sürer..daha ebe nine avukat aşkı olacak gibi..kerim in babası ortaya çıkar ileride …sürmesinide isterim..

 18. Ahsen der ki
  8 sene önce

  Bence de süper bir bölümdü. özellikle son sahne sahaneydi.kerim yine döktürdü beren de öyle.kerimin vurulma sahnesi ve f.gülün mustafanın üzerine atlayısi çok başarılıydı.umarım yeni bölümde güzel şeyler yaşanır kerim ve f.gül için.:):)

 19. gisele der ki
  8 sene önce

  Kerim naptın sen yaaaa, bitirdin bu bölüm beni. Adam budur yaa!!! Ölürüm ya böyle bir aşık modeli yok, nasıl hayran kaldım… Off ya of of offfffffff Kerim!

 20. umutLu der ki
  8 sene önce

  Tek kelime ile süper bir bölümdü.
  En beğendiğim sahneler;
  1.Erdoğan ve Selim’in sefilliği… (Daha beter olsunlar inşallah. Amin!)
  2.Musti FG’yi öptüğünde FG’nin midesinin bulanması. (Çok iyi kapak oldu Musti’ye)
  3.Mustafa, Kerim’in üzerine kurşun yağdırırken, FG’nin uçarak Musti’yi yere sermesi. (1.90’lık adamı serdi yere, Helal Olsun!)
  4.Kerim’in silah’ı denize atması (sonunda kurtulduk düşünüp durmaktan; onun parmak izi, bunun parmak izi, kerimin başı yanmasın v.s.)
  5.Veee sonunda beklediğimiz bölüm finali =) Ellerin kenetlenmesi. (Sakın bırakma Keriiiiiimm!)
  Varsa atladığım siz devam edin arkadaşlar =)

  • rüzgar der ki
   8 sene önce

   mukaesin çabası,etekleri tutuştu korkudan

  • adanalı der ki
   8 sene önce

   Ben FGye uzanan iki el sahnesini de beğendim.Boşta kalan Mustafa’nın eli, ve çoktan hakeden Kerim’in eli….

SEN DE YORUM YAP