Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 30. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 30. Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
93 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.722 kez izlenmiş.

Hiç beklemedikleri bir anda polisleri karşısında bulan Yaşaranlar, Selim ve Erdoğan’ın ifade vermek üzere İzmir’e götürülmesine engel olamazlar. Öte yandan soruşturmanın resmen açılmasıyla, Fatmagül ve Kerim ilk andan itibaren tehditlerle ve yalanlamalarla karşı karşıya kalırlar.

Fatmagül sonunu kestiremediği bu mücadelede korkularıyla başa çıkmaya çalışırken, Kerim’in bu süreçten nasıl etkileneceği de endişeleri her geçen dakika biraz daha artırır. Umutların azalmaya başladığı bir andaysa, verdiği sözü tutmak isteyen avukat Kadir, Fatmagül’ün ve Kerim’in yanındaki yerini alır.

Selim’in yokluğunu Meltem ve ailesine açıklamak zorunda kalan Yaşaranlar için gerçekleri saklayacak bir yol kalmamıştır. Meltem Fatmagül’ün ağzından tüm gerçekleri bir kez daha duyduğunda, Selim ve ailesiyle arasındaki köprüleri atar. Bu süreçte Reşat Yaşaran’ın en büyük kozu, siyasi hayatını da düşünmek zorunda olan Turaner beydir.

Babası ile Reşat Yaşaran arasında pazarlık konusu olduğuna şahit olan Meltem artık bu davada kimin yanında olacağına karar verir. Gerçeklerin hiçbir zaman ortaya çıkmayacağını düşünen Mustafa ise, tercihlerinin muhasebesini yeniden yaparken, hayatıyla ilgili yeni bir dönüm noktasındadır.

Selim ve Erdoğan, haklarında yapılan suçlamaları reddederken, Fatmagül de ifadesinin alınması için terk etmek zorunda bırakıldığı İzmir’e çağrılır. Yaşadığı acıların üstünden bir kez daha geçecek olan Fatmagül, ne pahasına olursa olsun bu sefer yolundan geri dönmeyecektir.

Selim, Erdoğan ve Kerim hakim karşısına çıkarlar. Adaletin yerini bulması için başlatılan zorlu mücadelenin ilk basamağı herkesi etkileyecek önemli kararlarla sonuçlanacaktır..

Fatmagül’ün Suçu Ne? 30. bölümüyle 14 Nisan Perşembe akşamı KANAL D ekranlarında olacak…

Eklenme Tarihi:
93 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. sema der ki
    8 sene önce

    fatmagül kerime birden sarılamaz ama bundan sonra kerim karşısında son derece aşık ve kıskanç birini görecek , fatmagül çalıştığı yerde ters bir tepki deyil ona yardım eden candan insanlar bulucak bu onu davasında dahada güçlenderecek

SEN DE YORUM YAP