Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 26. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 26. Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
65 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.303 kez izlenmiş.

Mukaddes’in, oğlu Murat’ı da yanına alarak evi terk etmesi Rahmi için büyük bir yıkım olur. Ağabeyinin durumu karşısında çaresiz kalan Fatmagül’e en büyük destek yine Kerim’den gelir. Artık geri dönüşü olmayan bir yola girdiğini bilen Mukaddes, Salih’in karşısına bu kez Murat’la birlikte çıkar. Salih’in babasının bu karşılaşmaya tanık olması Mukaddes’in yolunu açan bir fırsattır. Oğlunun yokluğuna dayanamayan Rahmi’nin sinir krizi geçirmesi üzerine Kerim, Mukaddesin peşine düşmeye karar verir. Rahmi için birlikte hareket eden Fatmagül’le Kerim, Salih’in iş yerine gittiklerinde onun evli olduğunu öğrenirler. Bu durum işleri daha da içinden çıkılmaz bir hale getirir. Mustafa’nın bıçaklandığı haberi Yaşaranlar’a ulaşır. Münir olayın iç yüzünü öğrenmek için hemen harekete geçer. Reşat Yaşaran’la arasındaki gerginlik iyice tırmanan Erdoğan, bu olayın arkasında olduğunun öğrenilmesinden korkmaktadır.

Hayati tehlikeyi atlatan Mustafa, Fatmagül’ü sayıklarken, oğullarını yalnız bırakmayan Halide ve Emin, Asu’nun hikayesini şaşkınlıkla öğrenirler. Selim’le Meltem’in ailelerine verdikleri davette patlak veren skandal herkesi hayrete düşürür. Annesinin hayatındaki meçhul adamın Münir olduğunu öğrenen Vural ortalığı birbirine katar. Kerim ile Fatmagül’ün kendisini aradığını öğrenen Mukaddes’in planları bir anda suya düştüğü gibi Salih’in öfkesinin de kurbanı olur. Umut kapsısı yüzüne kapanan Mukaddes sessizce uzanacak yardım elini beklemeye başlar.

Rahmi’nin durumuna çare bulmak için birlikte hareket eden Fatmagül’le Kerim, birbirlerine giderek yaklaştıklarını fark ederler. Fatmagül uzak durmaya çalışırken Kerim duygularını daha fazla saklamayacağını anlar.

Kerim’in Fatmagül’e doğru attığı büyük adım, aralarındaki duruma bambaşka bir boyut kazandıracaktır.

Fatmagül’ün Suçu Ne? 26. bölümüyle, 17 Mart Perşembe akşamı KANAL D ekranlarında olacak..

Eklenme Tarihi:
65 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. aLeYnA der ki
  8 sene önce

  27.bölümde kristin gelecekmiş çoook güzel bi bölüm olacak!fatmagül nasılda kıskandı bn kamil’e katılıyorum ftmagül hep naz yaptı biraz da kerim inat etsin artık ftmglle ilgilenmesin ftmagülde kerimle konuşmaya çalışsın senaristlere sesleniyorum LÜTFEN YORUMLARIMIZI dikkate alın

 2. yalnız der ki
  8 sene önce

  şu kristin gelsin artık acaba kristin kim olcak neyse fatmagül kıskançlıktan ölür artık varya 27. bölüm acaip olcak ha

 3. ayşenur der ki
  8 sene önce

  demiştim kristin gelince kıskanacak kendine bakacak fln iyi davranacak

 4. lizug der ki
  8 sene önce

  bence fatmagülün cevap vermesine gerek kalmadan mukaddesler gelir.kerim de iyi dedi ama “rahatladın ya benle uğraşıyorsun”diye.çok güzel bölümdü…:)

 5. kamil der ki
  8 sene önce

  eger var ya fatmagül olumlu cevap vermezse kerimin onuru kırılır ve oda ona inat onunla ilgilenmez hazır kritinde geliyo ooooooooooooohhhhhhhhhhhhhh fena karışacak ortalık

SEN DE YORUM YAP