Sponsorlu Reklamlar
Fatmagülün Suçu Ne 23. Bölüm Fragmanı
Fatmagülün Suçu Ne 23. Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
87 adet yorum yapılmış.
Toplam 3.169 kez izlenmiş.

‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisinde bu hafta Fatmagül’ün Kerim’e bir adım daha yaklaştığına tanık olacağız.

Bir gece vakti bahçede gezinen mavi ışıktan korkan Fatmagül, kalkıp hemen abisinin odasına yöneliyor. Kapının kilitli olduğunu gören Fatmagül, bir çırpıda Kerim’in odasına koşuyor. Kapıyı hızla vuran Fatmagül, hemen arkasında artan mavi ışığı fark ediyor. Sırtını döndüğünde ise büyük bir şaşkınlık yaşıyor.

Acaba, bahçede kim dolanıyor? Mustafa ya da Erdoğan olabilir mi? Kerim’e güvendiğini bir kez daha gösteren Fatmagül, kendini nasıl koruyacak?

ÖZET:
Büyük bir heyecanla yeni işine başlayan Fatmagül’ün ilk ziyaretçisi Kerim’dir. Kerim Fatmagül’ün alyansı taktığını görür. Artık o alyans parmaktan hiç çıkmayacaktır.

Mustafa’nın Fatmagül’ün nişanlısı olduğunu öğrenen Meltem, Mustafa’yla konuşmak üzere karşısına çıkar. Mustafa iki dudağının arasındaki sözlerin, Yaşaranlar için kıymetinin farkına varır. Bu durum, dengeleri değiştirmek için Mustafa’nın elinde bir koza dönüşecektir. Fatmagül liseyi dışarıdan bitirme sınavları yaklaştıkça, daha sıkı çalışmaya başlar. Bu vesileyle eve bilgisayar alınır. Ama bu fırsat Fatmagül’den önce Mukaddes’in işine yarar. Mukaddes bu vesileyle çok uzun zaman önce geride bıraktığı yaralı hikayesinin kapısını aralar. Yaşaranlar cephesinde tehlikeli sular durulmuş gibidir. Ancak Vural’ın şüpheleri, bitmemiş hesapların habercisidir. Vural’la Erdoğan, Fatmagül yüzünden karşı karşıya gelirler. Vural’ın vicdan azabı onu her fırsatta Fatmagül’ün kapısının eşiğine getirir. Aldığı alyansı, Fatmagül’ün parmağına takması Kerim’in cesaretini arttırır. Fatmagül’ün ona güvenmesini her şeyden çok istemektedir. Fatmagül’le arasındaki mesafeleri eritmek için tüm fırsatları değerlendirir. Mukaddes ise yıllar önce hayatını değiştiren kişiye ulaşır. Artık ne yapacağına karar vermiştir.

Fatmagül’ün Suçu Ne? 23. bölümüyle, 24 Şubat Perşembe akşamı Kanal D ‘de! Dizi hakkında yorumlarınızla konuya renk katabilirsiniz..

Eklenme Tarihi:
87 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Bora Derman der ki
  8 sene önce

  27.02.2011 – Dört haftadır seyredemiyordum, bu hafta bir baktım ki, bıraktığım yerdeyim. Dizi her hafta aynı yerde saymaya başlarsa izleyici kaybına uğrar ve gösterimden kaldırılır. Emeklere yazık.

 2. YASEMİN der ki
  8 sene önce

  evet vural da aşık oldu galiba fatmagül kerim i nasıl kıskandı ama hihihi…şimdi dizi daha da güzel olacak…yani fragmanı sabırsızlıkla bekliyorum..

 3. cansu der ki
  8 sene önce

  bence vural fatmagüle aşık yoksa niye gitsin onun evinin önüne

 4. vovo der ki
  8 sene önce

  büyük gün çok şükür

 5. sena der ki
  8 sene önce

  fragmanda yayınlandığı gibi vural gene pişmanlık duygusuyla fatmagülün evinin önüne gidiyor tabi fg.abisi görüyo onun akşamındada kerim evin bahçesinde kontrole cıkıyo karanlıktaki kerim mukaddesin geçmişi neler olup bitigine dair şeyler izleyecegiz yaşaranlar kendi içinde melteme karşı açıklarının kapatmaya çalışacaklar inşallah fg. kerime karşı daha insaflı olur ilerleyen bölümlerde erdoğan fg. peşini bırakacak gibi gözükmü pis sevmiyorum hiç onu uyuz.

 6. YASEMİN der ki
  8 sene önce

  bayılıyorum bu diziye fatmagülle kerim mutlu olsuunlar bence gece gelen vural erdoğan a karşı onları uyarmak için geldi bence

 7. Burcu der ki
  8 sene önce

  bencede kesin kerim saçlarından belli… fatmagül artık kır şu inadınıı sarıl şu kerimin boynuna ya … biz rahat edelim sende doğru yolu bul artık :)

SEN DE YORUM YAP