Sponsorlu Reklamlar
Evlerden Biri 1.Bölüm Fragmanı
Evlerden Biri 1.Bölüm Fragmanı
5 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.828 kez izlenmiş.

Evlerden Biri 1.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Kaliteli formatta Evlerden Biri 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.. İyi seyirler dileriz..

Koliba Film, Türk Edebiyatı’nın ölümsüz eserlerinden birini daha televizyon dünyasına kazandırıyor: Evlerden Biri..

Evlerden Biri ilk bölümüyle 1 Ağustos Çarşamba akşamı STAR ekranlarında sizlerle buluşacak..

Yapımcılığını ses getiren yapımlara imza atan Koliba Film/Ata Türkoğlu’nun, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin üstlendiği dizinin senaryosunu Hakan Haksun ve Müjdan Kayserli kaleme aldı. Müziklerini Fahir Atakoğlu’nun yaptığı dizide Özgür Çevik, Ceyda Ateş, Barış Aytaç, Şemsi İnkaya ve Mehtap Bayrı rol alıyor. Dizi, ünlü yazar Orhan Kemal’in aynı adlı eserinden ekranlara uyarlandı.

Farklı görüş ve fikir ayrılıklarının çözülmenin eşiğine getirdiği aileler ve muhteşem bir aşk hikayesi.. Hayata bambaşka pencerelerden bakan, farklı kutuplardaki aileler ve mantığın duygularla savaşında ortaya çıkan inanılmaz tablo.. Evlerden Biri, hayatın içinde sıkışmış evlerden sadece birine zoom yaparak, günümüzde milyonlarca evde yaşananlara da ayna tutmuş olacak.

Evlerden Biri’nin çekimleri İstanbul Üsküdar’da başladı. Dizi için Salacak’ta iki tarihi ev baştan dekore edildi.

Daha önceki dizileriyle büyük beğeni toplayan Ceyda Ateş, Evlerden Biri’nde yeni imajıyla yine ilgi odağı olacak.. Koyu renge boyanmış saçlarını bu haliyle çok beğendiğini belirten Ceyda Ateş, “Hem ailem, hem de arkadaşlarım bana bu saç renginin çok yakıştığını söyledi. Dizideki Nursen rolünü de çok sevdim. İdeallerine kavuşmak ve okulunu bitirmek için mücadele eden genç kızı tüm Türkiye çok sevecek” diyor. Evlerden Biri’nde Ceyda Ateş’e başrolde, Özgür Çevik ve Barış Aytaç eşlik ediyor..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. deniz der ki
    7 sene önce

    cox gozel kinodu men cox beyendim

SEN DE YORUM YAP