Sponsorlu Reklamlar
Dedemin Dolabı 6.Bölüm Fragmanı
Dedemin Dolabı 6.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 979 kez izlenmiş.

Dedemin Dolabı 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı.. Kaliteli formatta Dedemin Dolabı 6.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir..

Dedemin Dolabı yepyeni bölümüyle 5 Ağustos Pazar akşamı Fox Tv ekranlarında sizlerle buluşacak..

Karanlıklar Komutanı Gomodor, Dedenin Dolabının gücünü sevgiden aldığını keşfeder. Dolabı bulmak için mahalledeki sevgi bağlarını koparması gerektiğini anlar. Prenses Karadut’un gönderdiği sihirli parfümü mahallenin sevimli dedikoducusu Safiye fm’in üzerinde dener ve Safiye’yi kölesi haline getirir. Safiye fm’e mahalleye fitne yayma görevi verir. Gomodor ve Safiye fm mahallede kavga çıkarıp dolabın gücünü zayıflatmaya çalışırlar. Safiye fm küçük oyunlarla İlyas ve Zeliha’nın arasını bozmayı başarır. Yıldırım ise Gomodor’un gazıyla abisi İlyas’a düşman kesilir ve rakip olma amacıyla karşısına yeni bir eskici dükkanı açar. Yıldırım ve İlyas arasındaki gerilim artar. Elmas ise İlyas ve Zeliha arasındaki kavgadan faydalanarak İlyas’ı kendisine aşık etmeye ve çocukları yatıla okula gönderme planlarına devam eder. Bakalım dolabın küçük muhafızları Okyanus ve Çiçek mahalledeki fitneyi durdurabilecekler mi?

Dedemin Dolabı dizisinin fragmanı Fox Tv’nin geç yayınlamasından dolayı sitemize geç eklenmektedir.. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP