Sponsorlu Reklamlar
Dedemin Dolabı 4.Bölüm Fragmanı
Dedemin Dolabı 4.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.443 kez izlenmiş.

Dedemin Dolabı 4.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Kaliteli formatta Dedemin Dolabı 4.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.. Dedemin Dolabı yepyeni bölümüyle 22 Temmuz Pazar akşamı FOX ekranlarında sizlerle buluşacak.. İyi seyirler dileriz..

Mavi Kral Gomodor’u bulması için Zobar adında zalim bir şövalyeyi görevlendirir. Hazırlattığı sihirli doğruluk şurubunu da Zobar’a verir ve dünyaya gönderir. Zobar’ın görevi doğruluk şurubunu insanlara içirip Gomodor’un yerini söyletmektir. Fakat Zobar doğruluk şurubunu kaybeder ve şurup dedenin dolabında ortaya çıkar. Şurubu bulan Çiçek kimseye bir şey söylemez. Evin minikleri Okyanus ve Çiçek aileye katkıda bulunmak için limonata yapmaya karar verirler. Çiçek lezzet vermesi için doğruluk şurubunu limonataya karıştırır ve böylece doğruluk şurubu mahalledeki herkese ulaşır. Şurubun etkisinde kalan Zeliha ve İlyas bir anda birbirlerine aşklarını itiraf ederler ve evlenme kararı alırlar. Bunu duyan Elmas çıldırır ve aralarına girmeye çalışır. Ertesi gün şurubun etkisi geçtiğinde Bakiye İlyas’a giderek kızına layık olmadığını ve bu evlilikten vazgeçmesini söyler. Zeliha ise her şeyden habersiz evlilik hayalleri kurmaktadır..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP