Sponsorlu Reklamlar
Dedemin Dolabı 1.Bölüm Fragmanı
Dedemin Dolabı 1.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 6.567 kez izlenmiş.

Dedemin Dolabı 1.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Dedemin Dolabı 1.Bölüm Fragmanı kaliteli formatta sitemize eklenmiştir.. Dedemin Dolabı ilk bölümüyle 30 Haziran Cumartesi akşamı FOX ekranlarında başlıyor..

Fox Tv’de Özellikle gençlerin ilgisini çekecek yepyeni bir yaz dizisi başlıyor. Haziran ayında başlayacak dizinin oyuncuları Serdar Özer, Ayçin Tuyun, Lemi Filozof, Mehmet Usta, Melis Kara, Arda Karıştıranlıoğulları, Aslı Omağ, Fulden Akyürek, Berna Koraltürk, Evren Duyal, Batuhan Ergün, Asena Keskinci, Ebubekir Öztürk, Salahsun Hekimoğlu ve Zekeriya Karakuş.

Okyanus annesini erken kaybetmenin etkisiyle içine kapanık bir çocuktur. Çiçek ise hayalci bir kız. Ve bir gün hayatlarına giren sihirli bir dolap her şeyi değiştirir. Masallar Alemi’ndeki Amonya Krallığı’nda insanların dileklerini gerçekleştiren bir dolap yapmıştır bir Dede. Ve bu dolap sadece iyilik için kullanılmalıdır. Ancak kötü komutan Gomodor, dolabı kendi emelleri için kullanmak niyetindedir. Dede dolabı Amonya Krallığından dünyaya kaçırır ve iki masum çocuğa, Okyanus ve Çiçek’e emanet eder. Bu ailede herkes birbirini sevdikçe dolap güvendedir. Ancak komutan Gomodor’da peşinden dünyaya gelir. Ve herkesin hikayesi sil baştan yeniden yazılmaya başlar. Sevgi dolu, eğlenceli ve kötülerin daima dersini aldığı bir hikayedir bu..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. anita der ki
    7 sene önce

    selam ilk yorumu ben yapiyorum bu diziye bayildim

SEN DE YORUM YAP