Sponsorlu Reklamlar
Canan 18. Bölüm (Yeni Sezon) Fragmanı
Canan 18. Bölüm (Yeni Sezon) Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 742 kez izlenmiş.

Canan’ın, Şemsi’yi intikam ateşiyle yakmasının üstünden bir yıl geçmiştir. Şemsi cayır cayır yanmış, kimliği tespit edilmiş fakat evde Canan’a ait herhangi bir iz bulunamamıştır. Herkes Canan’ın, Şemsi’yi öldürüp kaçtığına ikna olmuştur. Canan artık saygın bir iş kadını değil her yerde aranan bir katildir. Şakir şirkette istediği gibi davranmaya başlamıştır. Ama önünde bir engel vardır, Lami. Bedia’nın hamileliği daha sonra da bebeğe bakmak için eve çekilmesi, hisselerini eşine devretmesi Lami’yi iş yerinde daha güçlü kılmıştır. Lami ve Şakir’in hisseleri eşit miktardadır. Şakir’in bir plana ihtiyacı vardır. Renknaz yeni bir planla kocasının karşısına çıkar. Abdullah hastanede yatmaktadır, oğlunun ölümüyle o da felç geçirmiştir. Her dakikası cehennem azabı gibidir. Şemsi’nin üzüntüsüyle yanıp tutuşmaktadır. Renknaz’la, Şakir’in önemli bir sorunu daha vardır: Perihan. Perihan bebeğini doğurmuştur. Ama Şemsi’nin yaptıklarını sindirememektedir, böyle bir adamla evli ve onun bebeğini doğurmuş olmaktan tiksinmektedir adeta. Selim de darmadağındır. Canan’ın başına gelenlerden kendini sorumlu tutmaktadır.Öte yandan Canan emin ellerdedir. Onu aşkla seven Mahir’in yanında ve himayesinde. Mahir, Canan’ı korkunç yangından kurtarmış, onu iyileştirmiş, yanından bir dakika bile yanından ayrılmamıştır.

Canan, yeni sezona bir kaç değişiklikle bomba gibi giriyor. Canan, 2. Sezon bölümü olan 18. bölümüyle 3 Ağustos Çarşamba akşamı FOX ekranlarında olacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP