Sponsorlu Reklamlar
Bulutların Ötesi 6.Bölüm Fragmanı
Bulutların Ötesi 6.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 971 kez izlenmiş.

Bulutların Ötesi 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı.. Dağhan, hastaneye kaldırılır. Herkes için endişeli bir bekleyiş sürmekte, Bekir, Elif ve Dağhan için elinden geleni yapmaktadır. Doktorun, Dağhan’ın hastalığıyla ilgili söyledikleri, Elif’i, Cüneyt’le boşanma kararı hakkında son bir defa düşünmeye iter. Cüneyt, Elif’in kendisinden ayrılmaması için her yolu denemektedir, Bekir’in evine gider ve beklenmedik bir teklifte bulunur. Bu teklifi duyan Elif, son ve kesin kararını vermiştir artık. Bulutların Ötesi 6.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir..

Fatih, Asiye ile kavga eder, bu kavga, Sivas’a geri dönme kararını perçinler. Bekir, Fatih’in Boğaziçi Güreş Müsabakaları’na katılmasını istemekte, Fatih’i bu yönde ikna etmeye çalışmaktadır. Fatih önce karşı çıkar. Ancak, Asiye’nin Bekir’le ilgili gerçekleri Fatih’e anlatması, kararını sorgulamaya iter.

Hatice için bir doğum günü partisi düzenlenmiştir. Bu parti, herkes için sürpriz gelişmelere neden olacaktır.

Bulutların Ötesi 6.Bölüm Fragmanı sitemizde izlemeniz için hazır beklemektedir. Bulutların Ötesi yeni bölümüyle 25 Mayıs Cuma akşamı TRT 1 ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP