Sponsorlu Reklamlar
Bulutların Ötesi 1.Bölüm Fragmanı
Bulutların Ötesi 1.Bölüm Fragmanı
6 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.524 kez izlenmiş.

Bekir Aksu (Yavuz Bingöl ) eski bir şampiyon güreşçidir.. Neredeyse bütün gençlik hayallerini, umutlarını “güreş”e adayan Bekir Aksu’nun vakur yaşam mücadelesini anlatır “Bulutların Ötesi”..

Elbette yalnız değildir Bekir.. Çocukluk arkadaşı Murat’ın, tıpkı Bekir’in kendisi gibi güreşe kabiliyetli oğlu Fatih’i (Kerem Arslanoğlu) ona emanet etmesi ile hayatının yeni dönemi başlar Bekir’in.

Becerikli, girişken, dürüst ve vicdanlı bir genç adam; Fatih. Ümitlerini kaybetmek, yolunu değiştirmek üzereyken rastlar Bekir’e.

Aynı zaman diliminde, bambaşka mekânlarda hayatının gerçekliklerini sorgulayan ve tüm yaşamını değiştirmek için adım atan Elif öğretmen de (Ece Uslu) tecrübeleri, ümitleri ve korkularıyla birlikte Bekir’in, Fatih’in ve diğer gençlerin hikâyelerinde yerini alır..

Bekir, Elif ve Fatih.. Hikâyenin bu üç kahramanı için, o çok bilinen tabiri ile “kader ağlarını örmeye” İstanbul’un naif, tarih kokan semti Balat’ta başlar. Sadece bu üç kahraman da değil; Balat’ın “dokunsan kırılacak” naiflikte cam kalpli gençlerinden Kâmil (Şevket Çemç), Fikret (Volkan Demirok) ve Nuri (Kerim Yağcı)’nin de yaşamları, onların hikâyesiyle birlikte ilerleyecektir; kâh hüzünlü sokaklarda; kâh köhne bir spor salonunda.. Zira güreş minderindeki mücadeleden herkesin öğreneceği çok şeyler olacaktır..

Kimilerinin düşleri “düşlediği kadar kolay” gerçekleşecek, kimilerininki ise “Bulutların Ötesi”nde bir başka zirveye koşacaktır; düşlere giden o yollar kimi zaman çakıl taşlarıyla, kimi zaman da dağlardan yüce engellerle dolu olsa da!..

Bulutların Ötesi çok yakında TRT 1 ekranlarında başlayacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. gonul der ki
    6 sene önce

    zerda dizisinde de bunlar ikisi rol almistilar,Zerda ve Sahin aga=)simddie ikisi ayni dizide cok guzel

SEN DE YORUM YAP