Sponsorlu Reklamlar
Bugünün Saraylısı 1.Bölüm Fragmanı
Bugünün Saraylısı 1.Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 7.836 kez izlenmiş.

Bugünün Saraylısı 1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Bugünün Saraylısı 1.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan “Saraylı Bey” lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri’deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, “Bugünün Saraylısı” olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen’le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

Bugünün Saraylısı ilk bölümüyle 9 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında sizlerle buluşacak. Bugünün Saraylısı 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP