Sponsorlu Reklamlar
Bizim Okul 7.Bölüm (Final) Fragmanı
Bizim Okul 7.Bölüm (Final) Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.220 kez izlenmiş.

Bizim Okul 7.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Bizim Okul final bölümüyle 23 Mart Cumartesi akşamı 20.00’de Atv ekranlarında sizlerle buluşacak. İyi seyirler dileriz..

Çekiliş kuponu alan Selim’e araba çıkar. Selim yanına Saadet’i alarak süslenmiş arabayla Müşerref hanımın yanına gider. Müşerref Hanım Selim’in Saadet ile evlendiğini sanır ve bayılır. Dilara’nın peşinde eski nişanlısı vardır. Denyo Nuriye’ye aşkını itiraf eder. Cemal ve Billy sınav sorularını çaldıklarını sanırlar, sınavdan sonra anlarlar ki sorular başka sorulardır bu sefer iyice rezil olurlar. Diğer sınıftan soruları alması için belinden ip bağlanıp camdan sarkıtılan Denyo, Müdür Ayfer ‘in önüne düşer. Annesi evlenince yalnız yaşamaya başlayan Apaçi, evde bir parti verir.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. ömrüm begüm ertaş der ki
    6 sene önce

    ben bu filmi aslında çok seviyorum.hatta her gün eski bölümlerini izliyor gülüp eğleniyordum.ama filmin hemen bitmesi beni bir hayle üzdü.daha 7.bölümden bitti.böyle filmleri hiç sevmem.komedi güldürücü ve insanları eğlendiren bir filmdi bu.bitmesini hiç istemiyordum.ama ne yapalım?bende artık hep eski bölümlerini seyrederim.öyle gülüp öyle eğlenirim.

SEN DE YORUM YAP