Sponsorlu Reklamlar
Bir Yusuf Masalı 1-2.Bölüm Fragmanı
Bir Yusuf Masalı 1-2.Bölüm Fragmanı
5 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 9.373 kez izlenmiş.

Bir Yusuf Masalı 1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Bir Yusuf Masalı Tanıtım Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Bir Yusuf Masalı 1. ve 2. bölümüyle ardarda 19 Ocak Pazar akşamı saat 19.50’de TRT 1 ekranlarında sizlerle buluşacak. Bir Yusuf Masalı 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Devşirme olarak İstanbul’a gelip Paşalığa kadar yükselen amcasının peşinden Payitahta gelen Bir Macar kızının bir Türk genciyle olan aşk hikayesinin anlatıldığı “Bir Yusuf Masalı” dizisi adından da anlaşılacağı gibi masal tadında bir mahalle hikayesi. Paşanın kızına vurgun kabadayısıyla, Terzinin kızına talip olan fırıncısıyla, Berberi, manavı şerbetçisiyle eğlenceli bir Osmanlı mahallesinde geçen dizinin çekimlerine Düzce Belediyesi Film platolarında başlandı. İstanbul da üç ayrı konakta ve bir de çarşıda gerçekleştirilecek çekimler için hem konaklar döşendi hem de çarşı platosu yeniden dizayn edildi. Daha önce Düzce Belediyesi tarafından yaptırılan “Düzce belediyesi film platosu” tamamen bir Osmanlı çarşısına dönüştürüldü.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP