Sponsorlu Reklamlar
Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi “Esir Şehrin Gözyaşları” 4.Bölüm Fragmanı
Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi “Esir Şehrin Gözyaşları” 4.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.605 kez izlenmiş.

Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi 4.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi 4.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizdeki yerini almıştır..

Nuh Karayel’in ailesi ve işleri için endişeleri büyüktür. Üç oğlunun da hırslarına ve aşklarına yenik düşmesinden büyük endişe duyar. En güvendiği oğlu Mehmet ile ailenin gidişatı hakkında bir konuşma yapar. Aileyi bir arada tutmak için Mehmet’e büyük bir sorumluluk düşer. Ferhat geçmişinde Şirin’in yaşattığı ihaneti bir türlü unutamaz. Yüzyüze geldikleri her fırsatta Şirin’e geçmişin hesabını soracağını hatırlatır. Şirin bir yandan yıllardır hastanede tedavi gören annesine üzülürken bir yandan da onun hayatta kalması için ödediği bedellerin muhasebesini yapar. Ferhat’ın sönmeyen bir kül haline dönen aşkının ve intikam hırsının onu nereye sürükleyeceğini bilemez. Şirin kendine göre masumdur Ferhat’a göre ise en büyük günahı işleyen bir suçlu. Şirin annesinin hayatını kurtarmak pahasına girdiği yoldan geri dönüşün olmadığının farkındadır. Öte yandan Karayel ailesinin gelenekleri ve yaşam tarzı gizliden gizliye Şirin’i korkutur. Mehmet’i asla bırakamayacak oluşunun mesajını veren akşam yemeği onu tamamiyle rahatsız eder. Ferhat ise Karayel ailesine gün geçtikçe kendini ispatlamaya başlar. İbrahim’in hayatını kurtarmasıyla aileye karşı gösterdiği bağlılığı ona yeni sorumluluklar getirir. İbrahim’in başı boş bırakıp ilgilenmediği işlerden artık Ferhat sorumlu olacaktır.

Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi “Esir Şehrin Gözyaşları” yeni bölümüyle 24 Ekim Çarşamba akşamı Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Kaçırmamanızı tavsiye eder, iyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP