Sponsorlu Reklamlar
Bir Çocuk Sevdim 6. Bölüm Fragmanı
Bir Çocuk Sevdim 6. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 4.778 kez izlenmiş.

Kanal D’nin başrollerini Bülent İnal, Gülcan Arslan, Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor’un paylaştıkları sevilen dizisi “Bir Çocuk Sevdim”in ekrana gelecek olan bölümü izleyicileri yine ekran başına kilitleyecek.

Dizinin bu bölümünde heyecan dorukta! Turan’ın büyük tepki vermesine karşı Mine ile evlenme isteğinden vazgeçmeyen Timur, aldığı kararda ısrarlı. Turan Usta’nın yeniden işe dönmesini sağlayan Timur, Turan’ın güveni tekrar kazanarak Mine ile evlenme istediğinde kararlılığını ortaya koyacak. Yeniden işe dönse bile içi hiç rahat olmayan Turan, Timur’un neden kızıyla evlenmek istediğini anlamaya çalışırken, etrafında dönen olaylardan habersiz olan Mine ise şoke olacak. Bebeğinde vazgeçmeyi göze alamayan Mine, Timur’un kendisiyle evlenmek istemesiyle ilgili ne diyecek? Timur, Mine’yi ikna edebilmek için ne yapacak? Düğüm çözülecek mi?

Emine banyoda kendine bir şey mi yapacak diye korkan Esmahan telaş içindedir. Mine ise ablasının tokadına bir anlam veremez. Babasına bir şey oldu sanıp hemen eve koşar. Ablasıyla konuşmaya çalışır, fakat duyduğu şey onu deliye çevirecektir.

Turan yeniden işe dönmüşse de içi rahat değildir. Timur’un, kızıyla neden evlenmek istediğini anlamak ister. Mine, Timur’un teklifine şiddetle karşı çıkar. Bir tek teyzesi Süreyya ona destek verir. Esmahan ise kızının iyiliği için başka çare kalmadığını savunmaktadır. Öte yandan sevgilisiyle görüşemeyen Erdal, derdini anlatmanın bir yolunu arar. Sonunda kendince bir yönteme başvurur. Timur, Mine’yi ikna etmek için uğraşır. Süreyya’dan destek bulan Mine ise buna yanaşmaz. Fakat herkesi kötü bir sürpriz beklemektedir.

Bir Çocuk Sevdim yepyeni bölümüyle 14 Ekim Cuma akşamı KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. berna der ki
    8 sene önce

    sinan nerde o artik hic gozukmuyor dizide o olmayinca tadi bile cikmiyor

SEN DE YORUM YAP