Sponsorlu Reklamlar
Bir Çocuk Sevdim 5. Bölüm Fragmanı
Bir Çocuk Sevdim 5. Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 10.037 kez izlenmiş.

Kürtaj olmaktan korkan Mine, hastaneden kaçarak plansızca yolda yürümeye başladı. Anılarının eşlik ettiği yürüyüş sırasında, gelen arabayı farkedemeyen Mine’ye araba çarptı.

Mine’yi ellerinden kaçıran aile, bir yandan da ondan haber alamadıkları için endişeliydi. Onları rahatlatan telefon Süreyya’dan geldi. Mine, teyzesinin evine gitmişti.

Mine, yaşadıklarının etkisiyle gece rahatsızlanınca, teyzesiyle hastaneye gittiler. Bebek hayattaydı. Mine, yaşadığı korkudan sonra bebeğini kaybetmek istmediğini anladı.

Bu arada, Mine’yle evlenmeyi aklına koyan Timur, evinde hazırlığa başladı. Eski karısının da eşyalarının bulunduğu odada bir çöp bile bıraktırmayarak, orayı boşalttırıp, restorasyon çalışmalarına başladı. Merve, bunun annesine yapılan bir haksızlık olduğunu düşünerek babasına karşı çıktı. Timur ise şimdilik Merve’nin gönlünü aldı. İlerleyen bölümlerde, bu hummalı hazırlığın ne için olduğunu öğrenecek olan Merve’nin tepkisinin nasıl olacağı merak konusu.

Kesin kararıyla babasının karşısına dikilen Mine, evlatlıktan reddedilerek evden kovuldu. Onu kurtaracak teklif ise, Timur’dan geldi. Timur, Turan’a Mine’yle evlenmek istediğini söyledi. Bu teklif karşısında şok olan Turan’ın nasıl bir yanıt vereceği, 7 Ekim Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan, Bir Çocuk Sevdim’in yeni bölümünde saklı. Sakın kaçırmayın!

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. beyaz der ki
    8 sene önce

    sabırsızlıkla bekliyorum

SEN DE YORUM YAP