Sponsorlu Reklamlar
Bir Aşk Hikayesi 34.Bölüm Fragmanı
Bir Aşk Hikayesi 34.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 8.497 kez izlenmiş.

Bir Aşk Hikayesi 34.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Bir Aşk Hikayesi yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Bir Aşk Hikayesi yeni bölümüyle 24 Aralık Salı akşamı saat 22.15’de FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Bir Aşk Hikayesi 34.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. afaq der ki
    5 sene önce

    super dizidi heyatimda bele bir seriyala bayilmadim tesekur ederim kim ezyet cekib elerine saglix

  2. seseses der ki
    5 sene önce

    34.bölüm özeti;“Neden uğraşıyorsun benimle ha? Söyle! Neden! Benden nefret etmenin sebebini anlatacaksın” Gönül’ün bu sorusunun cevabını almak için ölümü göze alması bile işe yaramaz. Korkut taş gibi kaskatı karşısında durmaktadır. Diğer tarafta köşk Tahsin’in ölüm haberi ile sarsılır. Tüm bu olanların üzerine Gönül’ün çocuğunu bir yetimhanenin kapısına bırakma haberi gündeme bomba gibi düşer. Gönül ana habere çıkarak geçmişiyle yüzleşecektir. Ceylan Korkut’un annesini bulma konusunda kararlıdır. İpuçları onu hiç tahmin edemeyeceği bir noktaya getirir. Köşkün kapısına gelen gizemli kadın, Korkut’un hayatında bambaşka bir sayfa açacaktır. Öfke, nefret ve intikam yerini çok başka bir duyguya bırakacaktır. Hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır

SEN DE YORUM YAP