Sponsorlu Reklamlar
Bir Aşk Hikayesi 27.Bölüm Fragmanı
Bir Aşk Hikayesi 27.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 13.399 kez izlenmiş.

Bir Aşk Hikayesi 27.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Bir Aşk Hikayesi 27.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Bir Aşk Hikayesi yeni bölümüyle bir hafta gecikmeli olarak 22 Ekim Salı akşamı 22.15’de FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Bir Aşk Hikayesi 27.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. yasemin koksun der ki
    5 sene önce

    ya inamiyorum Korkutla Ceylan evleniyor bunndan buyuk mutluluk yokk bana

  2. seseses der ki
    5 sene önce

    27.bölüm özeti;KORKUT ANNESİNE GERÇEKLERİ İTİRAF EDECEK Mİ? “Dayı… Söyle anneme….Annesi olduğunu… Söyle işte” Korkut yeğeni Umut’un bu isteğine ne diyecek? Her şeyi, kardeşinin ve onun kaybolmuş iki hayatını ve en önemlisi de nefretini unutup annesine gerçekleri itiraf edecek mi? Belki de Emine’nin kaybolmuş yüzüğü bu parçalanmış aileyi bir araya getirecektir. Ancak Korkut ona kurulan tuzağa düşmekten kurtulamaz. Ona ihanet eden en yakınındaki kişidir.Üstelik Emine’yle yaşadıkları evi de kaybetmişlerdir. Bu arada Korkut Ceylan’ı korumak adına onu yanından uzaklaştırmak isterken, bu durum iki aşığı daha da yaklaştırır. Ve Korkut herkesin beklediği teklifi kendince yapar yine.Nihayet evleneceklerdir.

SEN DE YORUM YAP