Sponsorlu Reklamlar
Bir Aşk Hikayesi 25.Bölüm Fragmanı
Bir Aşk Hikayesi 25.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 9.341 kez izlenmiş.

Bir Aşk Hikayesi 25.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Bir Aşk Hikayesi 25.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Bir Aşk Hikayesi yeni bölümüyle 1 Ekim Salı akşamı 22.15’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Bir Aşk Hikayesi 25.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. seseses der ki
  5 sene önce

  25.BÖLÜM ÖZET

  ” Hepimiz ölücez bi gün… Onun için doğmuyor muyuz zaten? Benimki biraz kısa olacak o kadar…” Korkut ölümü kabullenmiştir belki ama daha yapması gerekenler vardır. Emine için, Umut için en çok da Ceylan için… Ceylan’s…a Tolga’nın evlilik teklifini reddettiğinde annesini de kaybetmiştir. Elinde ne aşkı ne ailesi kalmıştır. Artık yapabileceği tek şey Korkut’un dediği gibi “Birlikte yaşamamıyorlarsa birlikte ölmektir” Korkut ve Ceylan karavanda yanyana geldiklerinde acı dolu bir yüzleşme yaşanır. Diğer tarafta olaylar Korkut’u anne ve babası arasında seçim yapmaya iter. Korkut annesini bir kez daha kurtarırken Gönül bunun karşısında ezilerek; Korkut’a iyilik yapmak için annesini bulmaya karar verir. Gerçeğe adım adım yaklaşırken en büyük yalanın ortaya çıkmasına az kalmıştır. “Bir anne oğluna nasıl sarılır bilmeden ölücem” diyen Korkut’u neler beklemektedir?

 2. ayse bulduk der ki
  5 sene önce

  Artık kavuşsunlar yaaa …

SEN DE YORUM YAP