Sponsorlu Reklamlar
Bir Aşk Hikayesi 22.Bölüm Fragmanı
Bir Aşk Hikayesi 22.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 11.223 kez izlenmiş.

Bir Aşk Hikayesi 22.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Bir Aşk Hikayesi 22.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Bir Aşk Hikayesi yeni bölümüyle 3 Eylül Salı akşamı yeni saatinde 22.15’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Bir Aşk Hikayesi 22.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. ece der ki
    5 sene önce

    gerçek ten ama gerçekten saçmaladı korkutun hapse girmesi ceylan korkut için tolganın yana gitmesi ya gerçekten saçmaladı ceylan tolgala olmasın tolganın sakladığı sırlar açığa çıksa ceylanda o saçmalığı yapmasa daha güzel olur ha korkut da hapisten çıksaa

  2. seseses der ki
    5 sene önce

    22.bölüm özeti;“Sen hiç aşık oldun mu? Hayatın boyunca aradığın her şeyden onun bi gülüşü için vazgeçtin mi? Mesela annenden…” Korkut, Gönül’le hesaplaşırken haykırır bu sözleri… Kalan günlerini hapishanede geçirmek pahasına Gönül’ün isteklerini reddeder. Ama Korkut’un ödediği bedel Ceylan’ın ödeyeceği bedel karşısında hiçbir şeydir. Cennet de Ceylan da Korkut’u hapishaneden çıkarmak için sahip oldukları en değerli şeyden vazgeçerler. Sonunda Korkut özgürlüğüne kavuşur ama hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

SEN DE YORUM YAP