Sponsorlu Reklamlar
Bir Aşk Hikayesi 17.Bölüm Fragmanı
Bir Aşk Hikayesi 17.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
4 adet yorum yapılmış.
Toplam 12.662 kez izlenmiş.

Bir Aşk Hikayesi 17.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Bir Aşk Hikayesi 17.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Bir Aşk Hikayesi yeni bölümüyle 30 Temmuz Salı akşamı 21.00’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Bir Aşk Hikayesi 17.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
4 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. sabrina der ki
  5 sene önce

  iyi ve hos dizi ben cok hoslandim

 2. seseses der ki
  5 sene önce

  17. Bölüm Özeti;“Ben çocuğumu küçücük bir mezarda bildim… Yaşadığını bilseydim onu asla bırakmazdım. Dünyayı karşıma alır gene bırakmazdım. Şimdi bulmak için her şeyimi vermeye hazırım. Her şeyimi…” Korkut annesinin bu çığlığına ne cevap verecek… Onu affetmeyi başarabilecek mi?Diğer tarafta Ceylan Eda’yla Korkut’un öpüştüğünü gördükten sonra öfkesi giderek artar. Ve Korkut’un canını yakmak için büyük bir hamle yapmaya hazırlanır. Ancak korkut buna izin vermez. Denizin ortasında bir balıkçı teknesinde iki aşık hesaplaşır. “Benden intikam almak istiyorsun. Bu yüzden Tolga’yla evleneceğim diye tutturdun… Sana sadece intikam duygusunu bilen biri olarak söylüyorum. Bu duygu en çok seni bitirecek… Kendinden bile nefret edeceksin… Yapma… ” Ceylan daha ne kadar Korkut’a ve aşkına karşı gelebilir? Sonunda dayanamaz ve kendini bu aşka bırakır. Ancak her ikisinin de hesaplamadığı bir şey vardır. Ceylan ve Korkut bilinmeyene doğru gitmektedir

 3. su demirinci der ki
  5 sene önce

  ceylan sen nsil intikam alicaksin

 4. büşra der ki
  5 sene önce

  gönul hanım her şeyi öğrensin artık yaa.çok güzel bir bölüm daha gelio

SEN DE YORUM YAP