Sponsorlu Reklamlar
Bir Aşk Hikayesi 16.Bölüm Fragmanı
Bir Aşk Hikayesi 16.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 11.609 kez izlenmiş.

Bir Aşk Hikayesi 16.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Bir Aşk Hikayesi 16.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Bir Aşk Hikayesi yeni bölümüyle 23 Temmuz Salı akşamı 21.00’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Bir Aşk Hikayesi 16.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. cemre der ki
  5 sene önce

  Ya ceylan tolgayla evlenmesin edaya qıçık oluyorum zaten firsatci ya resmen. Her şeyin yoluna girmesi artik cok zor gonul de gerceklere bi adim daha yaklasiyo zaten:-)

 2. seseses der ki
  5 sene önce

  16. Bölüm Özeti;On beş gün… Sensiz on beş gün… Her saniyesini saydım… Her saniyede seni daha çok özledim…Korkut hayatının en büyük seçimini yapmış, Ceylan’ın hasta olduğunu öğrenmemesi için ondan, tek aşkından vazgeçmiştir. Ancak ne yaparsa yapsın Ceylan’ı yüreğinden söküp atması mümkün olmaz ve kendini Ceylan’ın yanında bulur. Ceylan ise hayatına bambaşka bir yön vermek üzeredir. Yeni bir işle beraber o da kendince acısıyla baş etmeye çalışmaktadır. Emine ise geçmişin acı hatıralarına geri dönerken, kocasının ona yaşattıklarıyla bir kez daha yürekleri burkacaktır. Diğer tarafta Gönül Korkut’un Almanya’daki hayatıyla ilgili gerçekleri öğrenmiştir ve onunla yüzleşir. “Bana gerçeği anlatma zamanı geldi… Şimdi söyle bakalım Korkut Ali.. Sen kimsin?” Bu soruya cevap vermek zorunda kalan Korkut ne yapacak? Daha da önemlisi Ceylan’ı verdiği tehlikeli kararından nasıl vazgeçirecek?
  se

SEN DE YORUM YAP