Sponsorlu Reklamlar
Bir Aşk Hikayesi 15.Bölüm Fragmanı
Bir Aşk Hikayesi 15.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.625 kez izlenmiş.

Bir Aşk Hikayesi 15.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Bir Aşk Hikayesi 15.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Bir Aşk Hikayesi yeni bölümüyle 16 Temmuz Salı akşamı 21.00’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Bir Aşk Hikayesi 15.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. seseses der ki
    5 sene önce

    15. Bölüm Özeti;Karanlıktaki gerçekler ortaya çıktığında, diğer her şey karanlığa gömülür. “Gecelerce hayaller kurdum ben. Evleneceğiz, çocuklarımız olacak, birlikte yaşlanacağız… Hepsini gördüm ben, hepsini istedim. Çok istedim! Bir tek onunla istedim.” Diyen Ceylan için acı gerçeklerle yüzleşme zamanı… Korkut’un Ceylan’ı kaybetmemek için sakladığı sırlardan birinin bile ortaya çıkmasıyla aşıklar büyük bir sınavla karşı karışa kalırlar. Ceylan için Korkut’tan kaçmak tek seçenektir çünkü onu gördüğü an karşı koyamayacağının farkındadır. Ama Korkut’un onun peşini bırakmaya niyeti yoktur. Her şeyi bırakıp Ceylan’ın peşine düşer. Ve nihayet iki sevgili yan yana geldiğinde beklenmedik bir şey Korkut’un tüm planlarını alt üst eder. Diğer tarafta Gönül öldü sandığı çocuğunun yaşadığını öğrendiğinde artık tek bir amacı vardır çocuğunun kim olduğunu bulmak! Gönül gerçeklere bir adım daha yaklaşır. Korkut’un oğlu olduğunu öğrenecek mi yoksa çaresizce acı çekmeye devam mı edecek?

  2. vusal der ki
    5 sene önce

    o_O ceylan ruyasindami goruyor onlari merak etdim yaaa off

SEN DE YORUM YAP