Sponsorlu Reklamlar
Benim Hala Umudum Var 1.Bölüm Fragmanı
Benim Hala Umudum Var 1.Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.356 kez izlenmiş.

Benim Hala Umudum Var 1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Benim Hala Umudum Var 1.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Benim Hala Umudum Var ilk bölümüyle 1 Temmuz Pazartesi akşamı 21.00’de Star ekranlarında sizlerle buluşacak. Benim Hala Umudum Var 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Hayatını üvey babası ve üvey abisinin baskıcı tutumları altında evden işe işten eve düzeninde yaşayan bir kız olan Umut ile hayatını zengin ailesinin tek çocuğu olmanın verdiği bir rahatlık ve ayrıcalıklar ortamında yaşayan Ozan’ın yaşamları bir partide tanıştıktan sonra tamamen değişir.

Ozan ilk görüşte aşık olduğu Umut’la yakınlaşabilmek için gerçek kimliğini saklayarak Umut’un çalıştığı kuaför salonunda çalışmaya başlar. Başlarda Ozan’a mesafeli davranan Umut zaman içinde Ozan’ın kendisine olan ilgisine ve kendisi için yaptıklarına kayıtsız kalamaz ve ona aşık olur.

Ailelerin bilgisi dışında masumca yaşanan bu ilişki günden güne derinleşir.

Umut’un aynı evin içinde düşman kardeşler gibi yaşadığı üvey kardeşleri Selda ve Yelda, Umut’un Ozan’la olan ilişkisini öğrenir. Sinsice bir planla Umut’un en büyük korkusu, sabıkalı abileri Musa’yı bu ilişkiden haberdar eder.

Öğrendikleri karşısında deliye dönen Musa, Umut’a haddini bildirmek için eve giderken Ozan ve Umut’u öpüşürken görecektir..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP