Sponsorlu Reklamlar
Beni Böyle Sev 29.Bölüm Fragmanı
Beni Böyle Sev 29.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 6.657 kez izlenmiş.

Beni Böyle Sev 29.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Beni Böyle Sev 29.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Beni Böyle Sev yeni bölümüyle 14 Ekim Pazartesi akşamı 19.50’de TRT 1 ekranlarında sizlerle buluşacak. Beni Böyle Sev 29.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. seseses der ki
  5 sene önce

  29.bölüm özeti;
  Nadide’nin beklenmedik çıkışı davanın seyrini bir anda değiştirir. Nadide, hakimden izin isteyerek Ömer ile konuşur. Ömer ve Ayşem birbirlerini sevdiklerini ancak şartların onları böyle bir karar almaya zorladığını itiraf etmek zorunda kalır. Yaptıklarıyla herkesi şaşırtan Nadide’nin, gençlerden önemli bir isteği vardır; okul bitene kadar asla çocuk sahibi olmayı düşünmemelidirler! Hatta daha da ileri giderek bunun için söz vermelerini ister… Ayşem’in durumundan habersiz olan Ömer söz verir. Öte yandan mahkemeden gelecek haberi sabırsızlıkla bekleyen Reha, duydukları karşısında adeta yıkılır. Reyhan, Nezih’in şehri terk etmesinin şokunu üzerinden atamamış, perişan bir haldedir. Ayşem biricik aşkı Ömer ile yalnız kalıp bebek haberini vermek için sabırsızlanmaktadır. Ancak arkadaşlarının hazırladığı sürpriz kutlama ve ardından Serhat’ın beklenmedik bir şekilde çıkıp gelmesi planlarını alt üst eder. Eda, Nail’den hamile olduğunu düşünen ağabeyine asıl hamile olanın kendisi olmadığını söylemek zorunda kalır. Üstelik gerçeği sadece Reha ile değil Nail ile de paylaşır… Her iki adam da şaşkına döner.

 2. derin der ki
  5 sene önce

  ayy yaa cookk heyecanlıı :)

SEN DE YORUM YAP