Sponsorlu Reklamlar
Ben Onu Çok Sevdim 14.Bölüm Fragmanı
Ben Onu Çok Sevdim 14.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 906 kez izlenmiş.

Ben Onu Çok Sevdim 14.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Ben Onu Çok Sevdim yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Ben Onu Çok Sevdim yeni bölümüyle 17 Ocak Cuma akşamı saat 22.30’da ATV ekranlarında sizlerle buluşacak. Ben Onu Çok Sevdim 14.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Adnan Menderes, yorgun ve çaresizdir. Sorgulamalar ve ilaçlar Adnan Menderes’i bitkin düşürür. Rahatsızlığı sebebiyle mahkemeye çıkamayan Menderes’in karardan haberi olmaz. Ethem Menderes, mahkemenin kararı açıklamasıyla nasıl bir oyunun ortasında olduğunu anlar. Ancak, bu gerçeği değiştirmek için çok geçtir. Ethem, Adnan Menderes ve arkadaşlarının celladı olmuştur. Yüksek Adalet Divanı, Anayasa’yı ihlal suçundan mahkemenin idam kararını onaylar. Bu kararla Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan İmralı’da idam edilir.

Mahkeme kararını radyodan öğrenen Berin Menderes ve oğulları bir kez daha derinden sarsılır. Babasının ölüm cezasına çarptırıldığını öğrenen Aydın’ı sakinleştirmek kolay olmaz. Yüksel, son görüşmede babasının ne demek istediğini anlamaya çalışır. Berin son bir umut, İsmet İnönü’nün kapısını çalar.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP