Sponsorlu Reklamlar
Ben Dört Numara (I Am Number Four)
Ben Dört Numara (I Am Number Four)
Fragman: 1
Yorum: 0
İzlenme: 631

Üçü öldü. O, Dört Numara… Kendisini öldürmek için gönderilen acımasız düşmanlarının peşinde olduğu bir kaçak olan sıradışı genç adam John Smith’in (Alex Pettyfer) hikayesinin anlatıldığı, bol aksiyonlu gerilim filmini D.J. Caruso (“Eagle Eye/Kartal Göz”, “Disturbia/Şüphe”) yönetiyor.

Kimliğini değiştirerek, koruyucusu Henri (Timothy Olyphant) ile birlikte şehir şehir dolaşan John, her seferinde, geçmişiyle bağı olmayan yeni biri oluyor. Artık evi olarak gördüğü küçük Ohio şehrinde John’un karşısına hayatını değiştirecek beklenmedik olaylar çıkar. İlk aşkı (Dianna Agron), güçlü yetenekler ve onun inanılmaz kaderini paylaşan diğerleri…

John (Alex Pettyfer), yok etmek için kendisini arayan ölümcül bir düşmandan kaçmak için, gerçek kimliğini saklayan ve sıradan bir öğrenciye dönüşen sıradışı bir adam. Onun gibi olan üç kişi çoktan öldürüldü… O, Dört Numara.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP