Sponsorlu Reklamlar
Babam Sınıfta Kaldı 4.Bölüm Fragmanı
Babam Sınıfta Kaldı 4.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.149 kez izlenmiş.

Babam Sınıfta Kaldı 4.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Babam Sınıfta Kaldı 4.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Babam Sınıfta Kaldı yeni bölümüyle 28 Temmuz Pazar akşamı 20.45’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Babam Sınıfta Kaldı 4.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Gittikleri kampta sabah yürüyüşe çıkan Erman kaybolmuştur. Herkes Erman’ı aramaya çıkar. Bu sırada Yağmur’un paniği Kaan’ın gözünden kaçmaz ve bu durum hakkında şüphelenmeye başlar.Nazım, Erman’ın okuldan atılması için bir plan yapar ve okula kayıt belgelerinden birini gizlice alır. Erman’ın okula devam edebilmesi için bu kayıt belgesini bulması şarttır fakat Erman’ın elinde belgenin aslı yoktur ve son onaylı kopyasını da kayıt sırasında vermiştir.Gonca, Yağmur’un telefonda Sinan’la konuşmasına şahit olur ve Kaan’a gidip Yağmur’un bir erkek arkadaşı olduğunu söyler ve ortalık karışır.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP