Sponsorlu Reklamlar
Babam Sağolsun 5. Bölüm Fragmanı
Babam Sağolsun 5. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 339 kez izlenmiş.

Ali ve Hayriye kocası ile kavga ederek onlara sığınan Tripleks Rahşan’ı ağırlıyor. Yemeklerden yattığı yere kadar hiç birşeyi beğenmeyen Rahşan’ı ağırlamanın hiç de kolay olmadığını gören Ali Usta ve Hayriye’nin tek şansı onları biran evvel barıştırmaktır.

Sevdiği kız adım adım evliliğe giderken İsmail de başka bir kızla evlenme aşamasına gelmiştir. İsmail bu durumdan kurtulmak için Tuğba’ya aşkını itiraf etmeyi dener ama başaramaz. Tek çare kendi evlenme sürecini bozmaktır.

Taci ise onu eve sokmayan karısına ulaşmak için büyük bir kutunun içine girerek kendisini hediye paketi gibi eve gönderir. Tabi bu kutunun başına gelmeyen kalmayacaktır.

Erkek arkadaşı ile aynı evde yaşamayı planlayan Deniz ise sert bir muhalefetle karşılaşır. Erkek arkadaşını annesiyle tanıştırmak için eve getiren Deniz babasının eve gelmesiyle çok zor bir duruma düşer ve onu İsmail’in ilkokul arkadaşı gibi tanıtırlar.

Babam Sağolsun, 5. bölümüyle 10 Haziran Cuma akşamı ATV ekranlarında olacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP